Українська модель Віталіна Савчук стала володаркою титулу MISS FACES OF THE PLANET 2021

Важливе досягнення

У жовтні 2021 року на узбережжі Анталії відбувся конкурс краси Miss Faces of the Planet 2021, в якому взяли участь 13 жінок із різних країн світу. Головну корону здобула українська модель, обличчя реклами світових брендів Zarina, Richmond та інших, — Віталіна Савчук.

«Всі дівчатка були неймовірно гарні, і перемога далася мені непросто, — розповідає Віталіна. — На нагородженні я дуже переживала, адже всі вже отримали номінації та стрічки, а я стояла і розуміла, що або я забираю титул, або залишаюся ні з чим». 

За кілька днів до конкурсу Віталіна отримала запрошення на зйомки для турецької ювелірної компанії, а також колекції одного з дизайнерів.

«Наша підготовка до проєкту розпочалася за тиждень до офіційної дати, і цей час пройшов настільки насичено, що моря я буквально не бачила. Кожна хвилина, кожна година були щільно розписані зйомками, репетиціями та показами, тож часу на відпочинок та сон не було зовсім». 

Завдяки перемозі наступного року Віталіна Савчук представлятиме Україну на міжнародному рівні, а також має вибрати та підготувати учасницю, яка представлятиме Україну на Miss Faces of the Planet 2022. 

«Для мене важливо прославляти Україну, адже всі знають, що наші дівчата найкрасивіші у світі. Моя перемога — це насамперед досягнення для нашої країни, а вже потім моя особиста нагорода». 

Долю конкурсанток вирішували: брати Ендер Інжіоглу (Ender İncioglu) та Ондер Інжіоглу (Önder İncioglu), які представляли ювелірний будинок Golden Eye Jewellry & Watches, відомий політолог та публіцист Дмитро Видрін, який у минулому також був у журі на «Міс Світу», керівник найкращого в Аланії івент-холу Illusion Левент Узер та продюсерка Валерія Манзюк.

Реклама

Популярні матеріали

Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Читайте також
Популярні матеріали