ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

МАКС БАРСКИХ И LITKOVSKAYA ВЫПУСТИЛИ НОВУЮ...

НАРЕШТІ ЦЕ СТАЛОСЯ: СЕРІАЛ «ДРУЗІ»...

«У нас були неземні відчуття і почуття», — Tayanna розповіла про стосунки з Філіпом Коляденком

Співачка вперше прокоментувала роман з учасником гурту Kadnay

Рейтинг статьи / 0
4 5 13

Тетяна Решетняк завжди уникала прямої відповіді на запитання про стосунки з Філіпом Коляденко, хоча досить відверто розповідала про роман з одруженим Дмитром Клімашенком. Вперше усю правду вона відкрила під час інтерв’ю у шоу «Слава+». Tayanna спростувала чутки про те, що ініціатором розриву стосунків став Філіп. Попри те, що піти від коханого співачка вирішила сама, це далося їй вкрай важко.

«Коли ти розумієш, що людина молодша за тебе і в неї попереду ціле життя для розвитку, для пошуку себе, для самовдосконалення. І коли ти розумієш, що ти обтяжуєш людину собою, сім'єю, дитиною, а вона до цього ще не готова», — поділилася Tayanna.

Таянна

За словами співачки, своє рішення вона обдумувала протягом двох місяців та більше не хотіла продовжувати стосунки, адже потім дорогу людину відпускати було б ще важче.

«Я просто його відпустила і зрозуміла, що так буде краще для нас обох. Він ще молодий, йому треба ще погуляти, пописати пісні, їздити на концерти, кидати майками мокрими у дівчат. У нас були неземні відчуття і почуття, адже Філіп дуже мене надихав. Однак не можна бути егоїстом, треба відпускати, коли внутрішньо відчуваєш, що людині потрібна свобода».

До речі, саме під час роману з Філіпом, Tayanna написала пісню «Фантастична жінка».

Таянна

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

«Лити сльози, тебе забувати»: Tayanna представила нову пісню «До мами»