ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...

ВАШ BEAUTY-ГИД ПО РАСТИТЕЛЬНОЙ КОСМЕТИКЕ

20 БРИТАНСКИХ ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ ВЫ ТОЧНО НЕ...

КОЛОНКА G: ЧТО ДЕЛАТЬ, ЕСЛИ ОТ СЕКСА Я НЕ ПОЛУЧАЮ...

ELLE INSPIRATION: МИНИМАЛИЗМ, ЦВЕТ...

Гаряча прем'єра: Tayanna представила кліп про жіноче щастя

Відеоролик знятий на три телефони

Фото: пресс-служба певицы Tayanna,

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Запальну пісню «Фантастична жінка» Tayanna випустила на початку серпня. А вже сьогодні співачка презентувала до неї кліп.

Ролик був знятий за допомогою трьох телефонних камер. Операторами стали: продюсер Tayanna Алан Бадоєв, художник-постановник Олена Гаджилова і режисер Дмитро Дорош.

«Кожного разу, коли я спостерігаю за Tayanna в життi, по-справжньому закохуюся в неї, її органіку і харизму. І мені хотілося створити відео, яке максимально покаже її такою, яка вона є, коли не позує перед камерами. Тому я полегшив завдання і взяв телефонии: щось дуже звичне і повсякденне. Те, що не змушує нiяковiти. На мій погляд, це допомогло нам досягти максимального розчинення артиста у відеокліпі», – ділиться Алан Бадоєв.

Співачка зізнається, що для неї робота над кліпом стала безцінним досвідом.

«Цього разу мені довелося працювати відразу на три камери. Потрібно було відчувати себе вільною, красивою і достовірною на 360 градусів. Практично як в житті», – коментує Tayanna.

Варто зазначити, що в перші дні прем'єри трек зайняв лідируючі позиції в українському iTunes, ставши абсолютним фаворитом серед жіночої частини шанувальників співачки. Це викликало хвилю флеш-мобу #фантастичнажiнка в соціальній мережі Instagram.

Пісня потрапила в усі радіо-чарти України: NRJ TOP 30, «Ліга кращих» на Нашому Радіо, перші місця в хіт-парадах «Русское Радио Украина» і багатьох інших.

Дивимося!