«Ти заробляєш гроші на мені», — Брітні Спірс публічно принизила молодшу сестру

Поп-зірка звинуватила родичку в брехні

Навіть після виходу з-під опіки батька сім’я Брітні Спірс ніяк не залишить поп-діву в спокої — її 30-річна сестра Джеймі Лінн Спірс випустила власні мемуари «Те, що мені варто було сказати», де поділилася спогадами про життя Брітні під опікою. Тепер Джеймі називає свою книгу національним бестселером, рекламує її на ток-шоу та публічно обговорює психологічні проблеми зіркової сестри. 

Брітні та Джеймі Лінн Спірс

«Твоя книга бестселер? Ну… Часи твоєї книги були неймовірними, Джеймі Лінн, особливо знаючи, що світ і гадки не має про те, що зі мною насправді відбувалося, — грубо відповіла Брітні у своєму Інстаграм, опублікувавши уривок одного з телешоу. — Як у тебе вистачає нахабства зараз продавати книгу й нести ці нісенітниці? Я б хотіла, щоб ти пройшла тест на детекторі брехні, щоб усі ці люди дізналися, що ти наабно брешеш їм про мене! Хотілось би, щоб Всемогутній Господь зійшов і показав усьому світові, що ти заробляєш на мені гроші! Ти сволота, Джеймі Лінн!»

Брітні Спірс

Нагадаємо, що Брітні Спірс пребувала під опікою свого батька з 2008 року. У 2021 році після тривалих слухань та проваджень судом було прийнято рішення звільнити поп-зірку. Після позбавлення від опіки Брітні відверто розповіла про постійні знущання та контроль з боку батька і відсутність підтримки від інших членів сім’ї.

Також нагадаємо, що Брітні вже не вперше публічно звинувачує Джеймі Лінн у брехні — раніше співачка заявляла, що до неї та Джемі по-різному ставилися в сім`ї.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали