С ПЕРВЫМ СНЕГОМ: ПРИШЛО ВРЕМЯ ПЛАНИРОВАТЬ...

КАКИЕ ИНГРЕДИЕНТЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В СОСТАВЕ КРЕМА, А...

ЧТО КОСМЕТОЛОГИ НИКОГДА НЕ НАНЕСЛИ БЫ СЕБЕ НА...

НАШ ОТВЕТ ХОЛОДАМ: СВИТЕР С ВЫСОКИМ ГОРЛОМ

МОНИКА БЕЛЛУЧЧИ СТАЛА БЛОНДИНКОЙ

Стали відомі імена трьох фіналісток шоу «Модель XL»

За результатами чотирьох змагань з півфіналу вибуло три учасниці

Фото: прес-служба телеканалу "1+1",

Рейтинг статьи / 0
3 5 2

Учора глядачі телеканалу «1+1» побачили дев'ятий випуск проекту «Модель XL», в якому дівчата проходили останні чотири передфінальні випробування.

Під час першого завдання учасниці взяли участь у фотосесії «ню», щоб отримати головний приз конкурсу – стати обличчям лінійки парфумів української співачки Наталки Карпи.

За кілька кроків до фіналу проект довелося покинути Катерині Хилинській з міста Арциз, яка не впоралася із завданням.

У наступному випробуванні учасниці мали подолати свої найбільші страхи – сфотографуватися з жабою, хамелеоном, змією та павуком-птахоїд. У підсумку проект довелося покинути фаворитці Богдана Юсчипчука – Катерині Ващук із міста Ковель.

Заключним конкурсом тижня стало випробування, що продемонструвало грацію та пластику дівчат, які необхідні кожній моделі з пишними формами. Конкурсантки танцювали танго, танець кохання, разом із переможцем минулого сезону «Танців з зірками» Ігорем Кузьменком. У результаті конкурсу проект довелося покинути Анні Верьовкіній з міста Вінниця.

Ближче до головного призу опинилися: Ганна Логвінова, Наталя Петрик та Ірина Стішок. Ці дівчата і надалі змагатимуться за перемогу у проекті, фотосесію в Парижі і обкладинку журналу ELLE.

Фінал шоу дивіться вже наступного вівторка о 21:45 на телеканалі «1+1».