Сміливість — новий бренд України

Рекламна кампанія від Офісу президента та уряду України

За останній місяць українці проявили себе як найсміливіша нація світу. Політики, уряди, зірки та звичайні люди надихаються українським народом та рівняються на нього. Сьогодні агенція Banda і Міністерство цифрової трансформації України спільно з Офісом президента й урядом запустили масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію про українську сміливість. Білборди проєкту вже можна побачити на вулицях понад 15 країн світу: Канади, Польщі, Німеччини, Італії, Австрії, Великої Британії, Іспанії, США та інших.

«Українців у світі вже ідентифікували як націю хоробрих людей. Наші люди виходять на мітинги проти російських окупантів і без зброї в руках зупиняють танки. Спеціалісти продовжують працювати навіть під обстрілами та сиренами — лікарі, рятувальники, комунальні служби, продавці, водії, аптекарі. Наші айтішники продовжують підтримувати бренд країни, сидячи з ноутбуками в бомбосховищах. Це дійсно вражає. Вірю, що після перемоги для нашої країни у світі відкриється "вікно можливостей", і нашим головним завданням буде правильно його використати», — говорить міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Мета міжнародної кампанії — поділитися сміливістю зі світом і створити імідж країни, де живуть сміливі люди, сміливі бізнеси та сміливі ідеї. Автори проєкту роблять хоробрість нашою торговою маркою, головним сенсом України. І брендують сміливість українським тризубом.

На сайті проєкту можна знайти короткі ролики, макети постерів, стікерів та мерчу. З ними транслювати ідею української сміливості легко. Якщо ви зараз опинилися в іншій країні — завантажуйте матеріали, друкуйте та виходьте на мітинги з постерами або розклеюйте їх у вашому місті.

Ми говоримо світу: будь сміливим, як Україна.


Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали