«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

7 ПРИВЫЧЕК В ПОСТЕЛИ, КОТОРЫЕ МОГУТ РАЗРУШИТЬ...

6 ФИЛЬМОВ, ОСНОВАННЫХ НА РЕАЛЬНЫХ ИСТОРИЯХ...

ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ В ХАРЬКОВЕ. НАЗВАНЫ...

«Рабство – це вибір темношкірих», – Каньє Вест дав скандальне інтерв’ю 

І обурив цим багатьох своїх прихильників, та не тільки їх

Фото: gettyimeges

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Американський репер та чоловік зірки реаліті Кім Кардаш’ян дав інтерв’ю виданню TMZ. У ньому Каньє Вест розповів про підтримку Трампа та поділився думками щодо рабства афроамериканців.  

«Коли чуєш про рабство, яке тривало 400 років... 400 років? Це звучить як вибір», – сказав музикант.

З досить заплутаних пояснень Каньє можна зробити висновок, що він говорив про психологічні наслідки рабства, з якими афроамериканці живуть дотепер.

«Ми ментально в тюрмі. Мені більше подобається слово «тюрма», тому що рабство занадто прямо асоціюється з чорними. Як холокост – це євреї, так рабство – це чорні», – сказав він.

Під час онлайн-трансляції на слова репера гнівно відреагував один з афроамериканських журналістів TMZ, Вен Лейтан, який сказав, що слова Каньє викривають «відсутність мислення».

«Ти маєш право вірити, у що хочеш, але є факти, і за всім, що ти зараз сказав, стоять наслідки в реальному світі, в реальному житті. Нам доводиться мати справу з маргіналізацією, викликаною 400 роками рабства, а ти сказав, що для нашого народу це такий вибір. Я вражений, брат, і мені неймовірно боляче, коли бачу, що ти перетворився в щось, що мені здається несправжнім», – звернувся до нього Лейтан. 

Також під час інтерв'ю Вест тепло відгукнувся про президента США Дональда Трампа, назвавши його «мій малюк» і «одним з улюбленіших людей світу репа». Ці слова викликали неабиякий фурор у соцмережах.