Під час ELLE Active Forum відбудеться public talk про інклюзивність та безбар’єрність в умовах війни

Квитки вже у продажу!

13 квітня в UNIT.CITY у Києві відбудеться восьмий міжнародний форум ELLE Active Forum для амбітних дівчат. В умовах війни перед багатьма з нас постав виклик знайти нову професію, перекваліфікуватися і навчитися жити в нових реаліях. У цьому допоможе форум і запрошені спікери, серед яких відомі люди зі світу моди, бізнесу та медіа. Під час заходу відбудеться також public talk від Райффайзен Банку про інклюзивність та безбар’єрність під час війни, про підтримку та реінтеграцію ветеранів.

Райффайзен Банк є найбільшим банком з іноземними інвестиціями в Україні, найбільшим кредитором економіки держави, а також найбільшим гуманітарним донором серед українських фінансових установ: він надав 1,3 млрд грн різних видів допомоги. Райф від початку повномасштабної війни не припиняє кредитування українського бізнесу, забезпечує 24/7 надійний сервіс для 2,6 млн клієнтів, підвищує інклюзивність своїх відділень та диджиталізацію сервісів. Банк також підтримує 198 своїх працівників, мобілізованих до лав ЗСУ, яким за два роки війни виплатив 130 млн грн середніх зарплат, зберігає за ними робочі місця, допомагає сім’ям у медичній реабілітації. Зараз у банку працюють та проходять реінтеграцію 23 ветерани. Вони та їхні сім’ї отримують медичну, психологічну, юридичну допомогу, проходять навчання та перекваліфікацію.

Учасники public talk:

Оксана Шевченко, заступниця голови правління Райффайзен Банку;

Ольга Устинова, СЕО компанії Vodafone Україна; 

Антон Семенов, засновник волонтерського проєкту «Як ти, брате?», тренер інструкторів ТрО з першої психологічної допомоги, автор книги «Травми розвитку», підручника «Психологія професіоналізму».

«Те, через що доводиться проходити нашим військовим, змінює їх назавжди, і це не можна порівняти з досвідом цивільних. Військовим важливо бачити, що цивільні цінують і поважають цю роботу, ці зусилля, ці втрати. Проте цивільні зазвичай відчувають жаль та провину, з чим не знають як впоратися. Виникає ніяковість та відчуження, що заважають екологічній та конструктивній взаємодії. Розуміння того, чого саме потребують військові з боку цивільних, правила спілкування та приклади правильних речень для типових ситуацій можуть допомогти подолати лід відчуження та відновити почуття єдності й гідності — як у військових, так і у цивільних», — переконаний Антон Семенов.

Для всіх учасників форуму Райф надає ексклюзивну можливість отримати безоплатне обслуговування в пакетах послуг «Престиж» або «Ексклюзив» від Premium Banking протягом трьох місяців.

Отримуйте гарантовані подарунки від партнерів форуму. Партнер форуму ANSWEAR.UA дарує сертифікат на шопінг номіналом 2500 грн за стандартним квитком та 5500 грн — за VIP-квитком. Косметичні подарунки надає Artdeco, а інтернет-магазин iHerb — одноразовий промокод на -20% та річний на -10% на весь асортимент продуктів для здоров`я і краси.

Настрій забезпечить німецьке ігристе Latinium.

Стежте за новинами на ELLE.UA та на сторінці форуму, щоб першими дізнатися імена спікерів форуму у 2024 році.

Придбати квиток можна за посиланням. Традиційно форум також можна буде подивитися онлайн.  

Партнер форуму вже підготував для вас подарунок — промокод на шопінг ELLE2024, який дарує знижку 20% на нові колекції та 10% на товари з розпродажу в інтернет-магазині ANSWEAR.UA. Промокод діє до 31.05.2024 включно та може бути використаний лише один раз. Водночас промокод ELLEFORUM надає 10% знижки на весь асортимент продуктів для здоров`я та краси в інтернет-магазині iHerb.

Дивіться, як проходив попередній форум, у відео та за посиланням.

Увага! У разі повітряної тривоги всі учасники форуму мають прослідувати до укриття цивільного захисту, розташованого на території UNIT.City.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали