«Ми не боїмося визнавати свої слабкості», – гурт KAZKA виправдався за свій скандальний виступ на нацвідборі «Євробачення»

Артисти заявляють про «брудні методи боротьби» між учасниками конкурсу

Два місяці тому стало відомо, що Kazka вирішила вдруге поборотися за право представляти Україну на «Євробаченні». Для участі в пісенному конкурсі гурт обрав англомовний трек Apart з українськими вставками, які виконуються в фольклорній стилістиці. Студійна версія пісні, яка з’явилася в YouTube наприкінці січня, викликала справжній фурор: артистам пророчили беззаперечну перемогу і прямий квиток до Тель-Авіва. Однак думка більшості різко змінилася після живого виступу тріо у другому півфіналі нацвідбору, який відбувся 16 лютого. На думку багатьох глядачів, група продемонструвала відверто слабкий вокал.

«Запис і живий виступ – небо і земля. Таке враження, що співає інша людина», «Студійна версія – абсолютний обман. Вживу солістка взагалі не витягує і не попадає в більшу частину нот. І ніяке це не хвилювання, а просто відсутність вокальних навиків», «Вони ж співати не вміють, вони просто Ютубери», «Після живого виступу – повне розчарування. Конкурс пісенний, а солістка не вміє співати. Вам не соромно займати чуже місце у фіналі конкурсу?» – такими коментарями переповнені соцмережі останні кілька днів.

Цілком очікувано гурт отримав від глядачів низьку оцінку – 5 балів. При цьому судді оцінили виступ на 7 (при максимальних 8). Середня оцінка дозволила тріо пройти у фінал.

Самі музиканти погоджуються, що в них є слабкі сторони, однак оцінку суддів вважають об’єктивною. Також вони зазначили, що проти них хтось використовує «брудні методи боротьби».

«Ми хочемо подякувати ВАМ! Нашій прекрасній команді! Всім, хто брав участь в роботі над номером. Ви справжні професіонали, працювати із вами – одне задоволення! Членам журі за підтримку та об’єктивність! За всі приємні слова та конструктивну критику. Звісно, нашим відданим слухачам – нашим вірним друзям. Без вас це все було б марним. Обожнюємо! Ви – найкращі!

Претендувати на те, щоб виступати від імені всієї країни — це велика відповідальність! Ми не боїмось визнавати свої слабкості. Нам є над чим працювати та куди вдосконалюватись.

Ми розуміємо, що суспільство (як фанати, так і ті, хто не зичать нам успіху) будуть кожну нашу помилку розглядати під мікроскопом. Це нормально, адже здорова критика дає поштовх ставати кращим!

На жаль, ми також помітили спроби задіяти брудні методи боротьби в Нацвідборі 2019 року.

Але головне — це підтримка наших слухачів, яку ми відчуваємо кожен день! Ми віримо в себе, в свою команду, в свого глядача і в ту музику, яку граємо. Дякуємо вам за вашу підтримку!» – написали члени гурту на своїй офіційній сторінці в Instagram.

Слухаємо студійну версію:

А ось живий виступ гурту у півфіналі нацвідбору:


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Как организовать отдых с ребенком, чтобы он не превратился в пытку...


Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


Читайте также
Популярные материалы