#ОМКФ2019

ИЗВЕСТНЫЕ БЛОГЕРЫ РАССКАЗЫВАЮТ, НА ЧТО ОНИ...

ТАК ЛИ ВРЕДЕН ПОЗДНИЙ УЖИН, КАК О НЕМ ГОВОРЯТ?...

ДРУЖБА ВРОЗЬ: КАК БЫТЬ С ПОДРУГОЙ, КОТОРАЯ...

ЧЕМ НА САМОМ ДЕЛЕ ПИТАЮТСЯ МОДЕЛИ

Вона підірвала YouTube: хто замінив Tayanna у нацвідборі на «Євробачення»

Ім'я нового учасника повідомили організатори конкурсу

Фото: Instagram/maruvofficial, instagram/tayanna_reshetnyak,

Рейтинг статьи / 0
4 5 11

Сьогодні Tayanna офіційно заявила про відмову від участі в «Євробаченні-2019». Рішення співачки стало несподіванкою не тільки для її шанувальників, а й для організаторів конкурсу. Незважаючи на те, що це була б уже третя спроба артистки вибороти перемогу в нацвідборі і представити Україну на міжнародній арені, її вважали однією з фавориток цьогорічного нацвідбору.

Як зізнався музичний продюсер конкурсу Руслан Квінта, виконавиця навіть не зателефонувала йому особисто.

«Про рішення Tayanna я дізнався вчора пізно ввечері від її менеджменту. Ця новина для всієї команди стала несподіванкою. Дякую, що повідомили за ніч до жеребкування, а не за годину. Одразу хочу попередити будь-які домисли: жодного конфлікту немає і ніколи не було. Ми два роки прекрасно співпрацювали і третій був би таким самим. Tayanna подала заявку, ми її прийняли, пісня нам сподобалася. Ми до останнього були на зв'язку з її продюсером і обговорювали деталі», – цитує Руслана tsn.ua.

Проте артистці швидко знайшли заміну. Замість неї пробувати свої сили у нацвідборі конкурсу буде відома не тільки в Україні, а й за її межами співачка Maruv.

Зазначимо, у 2014 році співачка брала участь у проекті «Голос країни». У складі групи The Pringlez вона представляла Україну на конкурсі «Нова хвиля», а також вийшла у півфінал нацвідбору на «Євробачення-2016». У вересні цього року Maruv випустила альбом Black Water, який вона записала за участю діджея Boosin. До нього увійшло 14 треків, в тому числі пісня Drunk Groove, кліп на яку набрав у YouTube майже 80 мільйонів переглядів.