«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

СТБ и UΛ:Перший назвали ім’я першого судді національного відбору «Євробачення-2018»

Представника від України оберуть вже 24 лютого

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Переможниця «Євробачення 2016» Джамала стане суддею Національного відбору пісенного конкурсу наступного року. У лютому 2018-го вона вдруге опиниться за суддівським столом. Прямі ефіри Національного відбору пройдуть одночасно на телеканалах СТБ і UA: ПЕРШИЙ. Заплановано 2 півфінали (10 і 17 лютого) і фінал (24 лютого), під час якого визначиться ім'я представника від України на Євробаченні, яке відбудеться 8-12 травня 2018 р.

 

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

Джамала: "Як і щороку, я очікую хороших пісень, цікавих особистостей на сцені, харизми і божевільної енергетики, що йде від виконавців. У минулому році було багато хороших артистів, але такого персонажа, який явно був би на голову вище інших, на мій погляд, не було".

 

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

Нагадуємо, Джамала стала Послом доброї волі із протидії торгівлі людьми. Вона підтримала багаторічну роботу Міжнародної організації з міграції (МОМ) – Агентства ООН із питань міграції, із боротьби з сучасним рабством та запобігання йому, знявшись у соціальній рекламі. Ролик з’явився в ефірі українських телеканалів 18 жовтня, у Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Окрім ротації відео на телебаченні, стартувала загальнонаціональна інформаційна кампанія зовнішньої реклами «Небезпеку видно не одразу».

 

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

Крім цього, у вересні відбулася прем'єра відеокліпу Джамали на композицію «Сумую». Режисером виступив Ігор Стеколенко, який працював над попереднім відео Джамали I Believe in U, і зняв більше сотні кліпів для українських і зарубіжних артистів, в тому числі і для таких виконавців, як Океан Ельзи і Brutto.

 

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)