«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

Це офіційно: Tayanna відмовилася від участі в «Євробаченні»

Про це співачка повідомила на своїх сторінках в соцмережах

Фото: instagram/tayanna_reshetnyak

Рейтинг статьи / 0
5 5 10

За декілька тижнів до першого півфіналу Національного відбору «Євробачення-2019» про свою відмову від участі в конкурсі заявила співачка Tayanna. За її словами, в Україні є багато артистів, яким квиток до Ізраїлю потрібніший більше, ніж їй.

Співачка зазначила, що таке несподіване рішення вона прийняла вчора, 21 січня. 

«Цього року я не братиму участь в Національному відборі на Євробачення. Вiрю, що так буде краще для всіх. Сподiваюсь, що ви поставитесь до цього з повагою та розумiнням. 

Iнодi всесвіт не дає тобi чогось не тому, що ти цього не заслуговуєш, а тому, що ти заслуговуєш чогось іншого. Аби це пiдтвердити, вiдчуваю, що саме зараз я маю зробити цей вибір.

Я впевнена, що знайдуться артисти, які не потрапили до переліку учасників, але яким квиток до Ізраїлю потрібніше, ніж мені. А ще з часом, я все ж таки зрозуміла, що головне змагання в житті творчої людини – це змагання з собою. Отримати перемогу в ньому можна лише за однієї умови – бути щирим з собою та мати силу приймати непрості рішення.


Я поважаю та люблю всю нашу команду, яка вірить в мене та весь цей час робила все, щоб ми досягнули цієї амбітної мети. Але я кажу Ні. Досить. Наразі я поринаю в те, що мене дiйсно захоплює – запис нового альбому та пiдготовка до сольного концерту. Я дуже вдячна всім за підтримку весь цей час. Для мене це дуже важливо і саме це мене надихає», – написала співачка на своїх сторінках в соцмережах.