Чоловік Періс Хілтон назвав одну річ, яку він хоче в ній змінити

І назвав головну причину їхніх сварок

У дебютному епізоді шоу «Paris in Love» закохані Періс Хілтон та її чоловік Картер Реум здивували глядачів своєю відвертістю, коли зізналися один одному у своїх образах під час романтичної велопрогулянки пляжем. Періс запитала в Картера, що б він хотів у ній змінити, і він після деяких сумнівів відповів їй. 

Періс Хілтон та Картер Реум

«Ну, є одна річ. Ти не настільки організована, як я б того, можливо, хотів. Я просто звинувачую в цьому твою креативність. Могло бути й гірше. Я завжди говорю людям, якби ти не була неохайною, якби в тебе не було жодної неідеальної дрібниці, я б не повірив, що ти справжня». 

Зустрічне запитання поставив і сам Картер. Періс сказала, що нічого б не змінювала, але відзначила, що її коханий трохи владний та часто сердиться, коли вона спізнюється. 

Періс Хілтон та Картер Реум

Однак це не єдині протиріччя пари. Картер також розповів, що вони щовечора сперечаються про те, що дивитимуться по телевізору. 

«Це може здаватися тривіальним, але ми обоє любимо ромкоми, різниця лише в тому, що вона любить сумні — ті, де людина помирає в кінці, а мені подобаються ті, де люди щасливі разом ідуть в бік заходу». 

Періс Хілтон та Картер Реум

Нагадаємо, що нещодавно Періс Хілтон підігріла плітки про поповнення в їхній сім’ї. 

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали