ПРАЗДНИК В ГОРАХ: СОСТАВЬТЕ НОВОГОДНИЙ МАРШРУТ...

ОТКРОВЕННОЕ ИНТЕРВЬЮ СНЕЖАНЫ И СЕРГЕЯ...

КЭНДИС СВЕЙНПОЛ ВЫЛОЖИЛА ФОТО С МАЛЕНЬКИМ...

«ЕСЛИ ЭТОГО НЕ ДЕЛАТЬ, ВАШИ ПОРЫ БУДУТ РАЗМЕРОМ С...

МЕЛАНИЯ ТРАМП В РОСКОШНОМ БЕЛОМ ПЛАТЬЕ НА БАЛУ В...

«Сила волі – точно не мій найсильніший бік, особливо коли йдеться про солодке», – переможниця «Модель XL» Наталка Петрик

Відверта розмова про зайві кілограми, ритуали краси й конкуренцію

Фото: прес-служба телеканалу "1+1",

Рейтинг статьи / 0
5 5 4

Дівчина з міцним львівським характером і великими амбіціями – Наталка Петрик зі словами «крихітки мої» увірвалася в шоу «Модель XL» і просто вигризла перемогу. Батьки готували їй майбутнє в юриспруденції, але вона обрала інший шлях. У свої 23 Наталка знає сім мов, дає кулінарні майстер-класи по всій Україні й виборює своє місце у fashion-індустрії. Вона не реагує на образливі коментарі, сміливо експериментує і щодня доводить світу, що вона не тільки донька мера, а й багатогранна особистість. ELLE.ua вдалося поспілкуватися з Наталкою, аби розпитати про експерименти зі схудненням, боротьбу зі страхами й про головний урок проекту «Модель XL».

Світлана Кравченко: Із якими комплексами ви прийшли на проект «Модель XL»?

Наталка Петрик: Перше враження, яке склалося у всіх про мене на проекті, що я надто самовпевнена. Цю маску я носила багато років, проте внутрішньої впевненості в собі не відчувала. На «Модель XL» я прийшла, аби мені допомогли віднайти себе.

С. К.: Чи хотіли ви коли-небудь схуднути? І якщо так, то що робили для цього?

Н. П.: Мені здається, що я можу встановити рекорд із безглуздих методів схуднення: від шоколадної дієти до самогіпнозу. Проте на спортзал і правильне харчування мене довше, ніж на два тижні, не вистачало. Щоправда, після проекту я почала займатися плаванням, і щоб не було спокуси прогуляти заняття, взяла з собою друзів.

С. К.: Які у вас зараз параметри?

Н. П.: 110-75-110. Але ще є над чим працювати.

С. К.: Чи стежите ви за своїм раціоном? Які продукти улюблені, а які під забороною?

Н. П.: Я давно серйозно займаюся кулінарією, тому мені тяжко контролювати свій раціон. Я люблю експерименти зі смаками й під час подорожей не відмовляю собі в автентичних стравах. Сила волі – це точно не мій найсильніший бік, особливо коли йдеться про солодке.

С. К.: Як ви доглядаєте за шкірою і волоссям?

Н. П.: Після регулярних зйомок, укладок та професійного гриму волосся і шкіра дуже страждають. Тому в мене є топ-5 речей в догляді за ними.

Перше – ложка лляної олії, ви просто закохаєтеся в ефект! Друге – глибоке очищення шкіри. Робіть це завжди, як би пізно ви не повернулися додому. Третє – вмивання очищеною водою, оскільки у великих містах проточна вода не найкращої якості. Четверте – маски, в ідеалі – тричі на тиждень. І п’яте – масаж обличчя перед сном або гімнастика обличчя зранку.

С. К.: Чи очікували ви потрапити до фіналу проекту «Модель XL»?

Н. П.: Коли я побачила на кастингу таку кількість красивих дівчат, то впевненість у своїх силах у мене похитнулася. Однак саме завдяки конкуренції була щоденна мотивація працювати над собою. Дуже важко було спрогнозувати, хто опиниться у фіналі, оскільки на кожному вигоні рішення експертів уражали. Було дуже лячно в півфіналі, коли дівчата вибували після кожного конкурсу. Тоді одна помилка могла перекреслити всі попередні досягнення. Проте я переконана, що всі битви ми програємо у своїй голові, тому до останнього вірила, що зможу дійти до кінця.

С. К.: Яке випробування було для вас найтяжчим?

Н. П.: Останнє завдання півфіналу — станцювати танго. Мої конкурентки раніше займалися танцями, а я всі попередні конкурси, пов’язані з хореографією, феєрично провалила. Однак цього разу завдяки терплячому тренеру Ігорю Кузьменку, переможцю проекту «Танці з зірками», я впоралася і з технікою, і з хвилюванням. Той день узагалі був дуже емоційним: на випробування до нас приїхали родичі й друзі.

С. К.: Який головний урок ви винесли від участі в шоу?

Н. П.: Кожен конкурс приносив новий досвід: я вчилася не лише на своїх помилках, а й на помилках конкуренток. Найголовніше, що я зрозуміла: навіть коли надзвичайно важко, все одно потрібно продовжувати боротьбу. Бо через рік буде байдуже, як непросто було зараз, тоді матиме значення тільки кінцевий результат. Тому хвилинні слабкості повинні залишатися хвилинними, себе жаліти не варто.

С. К.: Для чого вам була потрібна перемога у проекті «Модель XL» і модельний бізнес загалом?

Н. П.: Я йшла на проект не просто взяти участь, а перемогти, бо кращого старту кар’єри годі уявити. Це неймовірна школа, де вчать найкращі експерти. А модельний бізнес мене приваблює різноманітністю і можливостями. Я не вмію засиджуватися на одному місці, до того ж люблю постійно експериментувати з образами та стилями. Крім того, моделлю можна працювати в будь-якій країні світу. З моїм юридичним фахом це складніше.

С. К.: Хто зі світових моделей plus size вас надихає?

Н.П.: Хлое Маршалл, Робін Лайвлі, Кендіс Хаффін – саме ці гарячі штучки мені імпонують. Їх об’єднує блиск в очах, який захоплює. Вони допомагають тисячам жінок полюбити себе, і це прекрасно.

С. К.: Що ви вкладаєте в поняття «красива жінка»?

Н. П.: Жіноча краса – відносна та безумовна, її цінність у різноманітності. Адже немає критеріїв, які б не змінювалися зі століттями. Одначе кожну з нас точно прикрашають щасливі очі. Я ще не бачила жодної жінки, яка б у моменти щастя не була красунею.