С ПЕРВЫМ СНЕГОМ: ПРИШЛО ВРЕМЯ ПЛАНИРОВАТЬ...

КАКИЕ ИНГРЕДИЕНТЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В СОСТАВЕ КРЕМА, А...

ЧТО КОСМЕТОЛОГИ НИКОГДА НЕ НАНЕСЛИ БЫ СЕБЕ НА...

НАШ ОТВЕТ ХОЛОДАМ: СВИТЕР С ВЫСОКИМ ГОРЛОМ

МОНИКА БЕЛЛУЧЧИ СТАЛА БЛОНДИНКОЙ

«Були періоди, що я взагалі нічого не їла, але тіло мене не слухалося», – фіналістка «Модель XL» Ірина Стішок

Відверта розмова про комплекси, параметри та участь в проекті

Фото: instagram/irina_stishok, instagram/modelxl1plus1

Рейтинг статьи / 0
4 5 4

Перед фіналом проекту «Модель XL», який ми побачимо вже у вівторок на телеканалі «1+1», ELLE.ua поспілкувався з трьома претендентками на перемогу. Раніше нам про свої комплекси і цілі розповіла Анна Логвінова. Сьогодні своєю історією ділиться Ірина Стішок.

Світлана Кравченко.: Із якими комплексами ви прийшли на проект «Модель XL»?

Ірина Стішок.: Комплексів було дуже багато, деякі не залишали мене з дитинства. Товста, висока, білобриса – так мене обзивали однокласники. Із цими образами я перейшла у доросле життя, де з’явився найбільший страх: бути нікому не потрібною. 

С.К.: Чи хотіли ви коли-небудь схуднути? І що робили для цього?

І.С.: Завжди хотіла! Я виснажувала себе дієтами: були періоди, що я взагалі нічого не їла, але, на жаль, тіло мене не слухалося. Тоді в один момент я повністю відмовилася від мучного й солодкого (яке вважала життєво необхідним для організму) й почала ходити у фітнес-клуб. Такий спосіб життя виявився для мене не важким: за два роки я схудла на 18 кілограмів. І що головне – вага не повертається.

С.К.: Які у вас параметри/вага зараз?

І.С.: 106-82-106 сантиметрів і 76 кілограмів.

С.К.: Чи стежите ви за своїм раціоном? Які продукти улюблені, а які під забороною?

І.С.: Зараз уже не стежу: все увійшло в звичку. Обов’язково снідаю, п’ю багато води, їм салати, курку, сири, яблука. Порції зменшила у кілька разів. Під забороною – цукор, шоколад, хліб і картопля, майонез замінила на сметану.

С.К.: Як доглядаєте за шкірою і волоссям?

І.С.: На жаль, під час проекту я дуже сильно пошкодила волосся, зараз намагаюся відновити колір і блиск. Два рази на тиждень роблю маски із реп’яхової олії і червоного перцю. На обличчя наношу природні компоненти.

С.К.: Чи очікували ви опинитися в трійці найкращих на проекті «Модель XL»?

І. С.: Ні, не очікувала. Я викладалася на повну силу, прислухалася до всіх порад, але боялася експериментувати. Тому мені завжди здавалося, що я щось недопрацювала. Але тепер я розумію, що люди різні і всім подобатися не можливо. Тож дуже важливо слухати себе.

С.К.: Який головний урок винесли від участі у шоу?

І.С.:  Уроків було декілька: потрібно залишати свої емоції поза кадром; між роботою і життям має бути стіна; не варто себе жаліти; навчитися робити неможливе можливим.

С.К.: Для чого вам перемога в проекті «Модель XL»?

І. С.:  Перемога у проекті означає перемогу над собою. І я хочу пройти цей шлях від початку і до кінця. Модельний бізнес – це шлях до іншого життя, нехай і не простого, але цікавого і близького з моїм внутрішнім світом.

С.К.: Хто із світових моделей plus size вас надихає?

І.С.: Я у захваті від Ешлі Грем і Тессі Холлідей. Але найбільше мене надихає Тетяна Мацкевич, я з нею спілкувалася і багато чого від неї навчилася.

С.К.: Що ви вкладаєте в поняття «красива жінка»?

І.С.: Красива жінка – це впевнена у собі жінка. Красива жінка – це теперішня я!