НЕ ПРОПУСТИ: У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ЛІТНЯ ВЕЧІРКА ELLE...

ДАТСКИЙ ПРИНЦ НИКОЛАЙ ОТКРЫЛ МУЖСКОЙ ПОКАЗ DIOR...

КАК В БУТИКЕ ВИКТОРИИ БЕКХЭМ ОКАЗАЛИСЬ КАРТИНЫ...

ЕВА ЛОНГОРИЯ ОПУБЛИКОВАЛА ПЕРВЫЙ СОВМЕСТНЫЙ...

ТРОГАТЕЛЬНЫЙ ФОТООТЧЕТ: ВСЕ КАДРЫ СО СВАДЬБЫ...

Must read: список книг від Ольги Фреймут, які ви маєте прочитати 

Телеведуча порекомендувала свої три улюблені книги

Ольга Фреймут

№1. Біблія

Книга, яка стане рятувальницею у складні моменти життя. Цитати звідти допомагають мені у сумнівах: «Ваше слово хай буде: так-так, ні-ні. А що більше над це, то те від лукавого», – Євангеліє від Матвія.

Або коли любовні хвилювання: «Любов – довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить», – Перше послання апостола Павла до Коринтян.

№2. Будь-яка книга Айн Ренд

Айн Ренд з її філософією навчить поважати і любити себе. Після прочитання «Атлант розправив плечі» я перестала звинувачувати світ у своїх проблемах, навчилася заробляти гроші, робити те, що хочу, і не витрачати час на те, що не хочу.

Ольга Фреймут читає Айн Ренд

№3. Поезія Ліни Костенко, Василя Симоненка, Марини Цвєтаєвої

Поезія – спа для душі. Коли хочеться плакати – шукаю подумки улюблені рядки: «Двори стоять у хуртовині айстр. Яка рожева й синя хуртовина! Але чому я думаю про Вас? Я Вас давно забути вже повинна». Або: «Я тобі галантно не вклонюся, Комплімента зроду не зліплю, Тільки в очі ніжні задивлюся...».

Самые стильные телеведущие Украины

Instagram-отчет: как украинские звезды отпраздновали 1 сентября

Ольга Фреймут показала, как кормит дочку грудью

Загрузка...