SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

КАК НОСИТЬ ДЕНИМ В ЭТОМ СЕЗОНЕ

ВО ВСЕЙ КРАСЕ: АКТЕРЫ, НЕ ПОБОЯВШИЕСЯ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

ОЛИВКОВОЕ МАСЛО ДЛЯ ЛИЦА: КАК ПРИМЕНЯТЬ В...

«У вас недепільовані ноги, ви постійно скручені і регочете», – Ольга Фреймут розповіла про звички пацанок

Директорка Школи панянок розповіла, які манери, вподобання та вчинки перетворюють дівчину на пацанку

Фото: Денис Маноха

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

21 лютого на Новому каналі вийде новий сезон реаліті «Від пацанки до панянки». Напередодні прем’єри Ольга Фреймут, яка цього раз перевтілиться у директора «Школи панянок», розповіла про 5 ознак невихованої пацанки.

Ознака #1. Візуальна схожість із чоловіками

Ви дуже схожі на чоловіка, і все для цього робите: жести, манери… У вас недепільовані ноги й навіть вуса. Ви постійно скручені, а замість того, щоб усміхатися – регочете, – розповідає Фреймут. – Також не контролюєте себе у словах, вам постійно хочеться щось відригнути, сплюнути.

Якщо подивитись у вашу кишеню, то там обов’язково буде десять копійок, обгортка від цукерки і запальничка. А за вушком у вас не волоссячко, а жуйка.

Ознака #2. Ви віддаєте перевагу бійці

Якщо за сусіднім столиком хтось голосно пережовує їжу, ви мовчки встаєте і безцеремонно даєте стусана цій людині. Якщо хтось ображає ваших рідних, ви також готові битися мало не до смерті, – продовжує Ольга Фреймут. – Я знаю, що кажу, – серед моїх вихованок є така учениця, яка пишається тим, що всіх лупить, і в її колекції не ляльки Барбі, а гіпси.

Ознака #3. Хірург – ваш улюблений лікар

Якщо ви помітили, що надаєте перевагу лікарю-хірургу і тому, хто загоює рани, а не ходите до гінеколога, офтальмолога, стоматолога чи психолога – то ви точно пацанка! – говорить директор Школи справжньої пані.

Ознака #4. Любов до пива

Навіть на формальній вечері ви замовляєте пиво. А офіціанта ви кличете не «прошу, пане», а так «ей, пффффф, йди сюди», – підкреслює Фреймут.

Ознака #5. Ваша дитина вас цурається

Ваше дитя не хоче, щоб ви ходили на дитячі свята, на батьківські збори чи взагалі на якісь колективні збори, де його чи її друзі, – уточнює Ольга, – Дитина хоче вас перевдягнути, адже у спортивному костюмі ви ходите не лише у спортзал, а й до церкви, і до свекрухи на обід.