SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

КАК НОСИТЬ ДЕНИМ В ЭТОМ СЕЗОНЕ

ВО ВСЕЙ КРАСЕ: АКТЕРЫ, НЕ ПОБОЯВШИЕСЯ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

ОЛИВКОВОЕ МАСЛО ДЛЯ ЛИЦА: КАК ПРИМЕНЯТЬ В...

5 порад від Ольги Фреймут про те, як справити гарне враження

Чергові рекомендації від телеведучої

Рейтинг статьи / 0
5 5 4

Директорка Школи панянок розповіла, яких правил треба дотримуватись, щоб точно запам’ятатися у негативному світлі. Ці правила слід прочитати – і зробити все навпаки. 

Ольга Фреймут

Правило 1. Завжди спізнюйтесь

Якщо ви хочете, щоб про вас погано подумали – обов’язково спізніться. Взагалі людей, які спізнюються, всерйоз не сприймають. Зараз солідарно казати: «спізнилася, бо була в заторах». І от я подумала, що поганого в тому, щоб бути правдивим? Наприклад, сказати: «Робила укладку, фен загорівся, довелося гасити волосся». Або: «Вибачте, будь ласка, я спізнилась, тому що заїхала в кафе випити каву, бо у вашому офісі дають чай не зовсім смачний». 

Правило 2. Приходьте завжди завчасно

Прийти завчасно – це гірше, ніж спізнитись. Ось приклад з мого життя. У мене троє дітей і у двох є няні. Ми постійно цих нянь шукаємо-шукаємо: то вони нас не влаштовують, то не такий вигляд мають, то не надто ерудовані, то вони сплять на моєму ліжку. Оскільки няні приходять на восьму ранку, то в них є ключі від нашого будинку. Якось я з Євдокією на руках о сьомій ранку спускаюся з другого поверху на кухню зробити собі каву. На мені спідня білизна. Дивлюся – а за столом сидить няня. І, на відміну від мене, ця няня одягнута. Враження в мене про неї було зіпсовано назавжди. Тепер ви розумієте, чому прийти завчасно – це гірше, ніж спізнитися.

Директор школи панянок Ольга Фреймут

Правило 3. Видавати голосні й дивні звуки. 

Ніщо так не дратує оточення, особливо при першій зустрічі, як коли людина голосно гигоче. Не усміхається, а регоче.

Показує не просто передні зуби, а всі корінні і навіть пломби на зубах мудрості. Не культурно, не ввічливо. 

Правило 4. Постійно нахвалюйте себе

Четверте правило, як абсолютно зіпсувати враження про себе – це при першій розмові постійно «Якати» і розповідати про свої досягнення.

Навіть якщо ви щойно повернулися з Місяця, отримали Нобелевську премію або бачили всіх святих – мовчіть. 

Правило 5. Використовуйте нецензурну лексику та говоріть неграмотно

Мова – ваш паспорт. От мої пацанки навіть не можуть з днем народження одна одну без матюків привітати. Це теж проблема.

Стримуйте свою негативну лексику й не говоріть дурниць.

Нещодавно я літала до Штатів і мені дуже сподобалося, як колеги-американки, які одна одну не дуже полюбляють, роблять компліменти. Вони звертають увагу на взуття й кажуть: «Ooo, you have a so nice shoes!» (англ: О, у вас дуже гарне взуття – прим. ред.). Та ці капці, чесно, були вже стоптані. Але одна другій так щиро це сказала, що, мені здалося, вони потоваришували.