Топові продукти для створення макіяжу як у супермоделей

Всі секрети від знаменитого візажиста

Креативний директор з макіяжу Dior Пітер Філіпс — один з найзнаменитіших візажистів планети. Саме він розробляє makeup-образи, які ми пізніше спостерігаємо на кутюрних показах модного Дому.

У 2023 році, під впливом Пітера Філіпа, Dior повертається до оновлення культової тональної основи для обличчя і тіла Dior Backstage — відтепер з формулою, яка на 94% складається з інгредієнтів натурального походження. Вона витримує всі хвилювання моделей за лаштунками показів, а також найекстремальніші умови, такі як контакт з водою і високі температури. 

Цей продукт миттєво вирівнює і розгладжує колір обличчя, а також розмиває недоліки, створюючи невагомий фініш, як друга шкіра. Його формула наповнена двома зірковими інгредієнтами: гіалуронова кислота сприяє зволоженню та миттєвому ефекту розгладження, а сквалан рослинного походження, відомий своїми зволожувальними та захисними властивостями, покращує стан шкіри щодня.

«Нам вдалося створити оновлену формулу: натуральну та зволожувальну. І все це без шкоди для оригінальних макіяжних якостей і з більшою кількістю відтінків. Це друге покоління тонального крему, що дбайливо ставиться до шкіри, — справжня перлина», — ділиться Пітер Філіпс.

Нова версія тонального крему не сушить і зволожує шкіру, адаптуючись до різних типів, забезпечуючи їй природне сяйво. Покриття тонального крему можна регулювати за бажанням. Нанесіть тональний крем кінчиками пальців для легкого покриття або пензлем для створення індивідуального тону обличчя.

Розширена для більшої інклюзивності, лінійка пропонує на вибір 43 відтінки, від 0 до 10 за інтенсивністю, що складаються з пігментів натурального походження, та 6 півтонів, які відповідають різним тонам шкіри — від найсвітлішого до найтемнішого.

Тональний слід наносити після праймера Dior Backstage Face & Body Primer, що приховує недоліки та покращує стійкість макіяжу, і перед водостійким консилером Dior Backstage Face & Body Flash Perfector Concealer з природним фінішем.

Простий у використанні завдяки тонкій насадці, яка подає точно потрібну кількість засобу, культовий флакон з тональним кремом зберігає свій практичний характер: він прозорий, щоб легко розпізнати відтінок з першого погляду, і має м`яке на дотик покриття.

Щоб завершити makeup-рутину, Пітер пропонує рум`яна Rosy Glow, що стали культовими, з новою формулою і новими відтінками, які підходять для різних тонів шкіри — від найсвітлішого до найтемнішого.

Пітер Філіпс і лабораторія Dior прийняли справжній виклик у створенні формули: рум’яна Rosy Glow зберегли технологію «відродження кольору». Збагачені еозином, вони реагують на рівень рН і вологості шкіри, підсилюючи природне сяйво і додаючи відтінок свіжого, індивідуального кольору. 

Надзвичайно м`яка нова пудра бездоганно зливається зі шкірою, надаючи різним тонам шкіри універсальний ефект здорового сяйва. На завершення макіяжу шість відтінків помади Rosy Glow відтворюють шість ідентичних відтінків помад Dior Addict Lip Maximizer, Lip Glow і Lip Glow Oil. 


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали