Найнебезпечніші та найкорисніші продукти для краси волосся

Коригуємо меню на благо довгих і здорових локонів

Про те, якими продуктами потрібно доповнити щоденний раціон, якщо ваша мета — відростити локони як у Рапунцель, ми дізнавалися у спеціаліста з реабілітації волосся та шкіри голови з 12-річним стажем Юлії Седлецької:

Всі реабілітаційні процедури та препарати домашнього догляду будуть набагато ефективнішими, у разі повноцінного та різноманітного харчування. Якщо ваш організм буде виснажений - волосся будуть випадати, втрачати блиск, ламатися і навіть міняти відтінок на більш тьмяний.

Instagram: @izabelgoulart

Я розповім, які продукти варто включити в своє щоденне меню, щоб волосся залишалося красивим, сильним і здоровим. Для нормального функціонування людського організму необхідно правильне збалансоване харчування плюс додатковий акцент на низці компонентів. Для зростання, сили та міцності волосся потрібен білок, залізо та амінокислоти. Значить, до раціону обов`язково повинні входити червоне м`ясо та птиця, печінка, жирна риба та морепродукти. Білок та амінокислоти стають своєрідним будівельним матеріалом для вашого волосся.

У той час як алкоголь, нікотин та кава діють руйнівно, викликаючи проблеми з судинами і, як наслідок, поганий кровообіг, один із важливих факторів, що впливають на втрату волосся.

Вкрай корисні проти випадання волосся різні рослинні олії — оливкова, лляна, гарбузова, олія із зародків пшениці. Спробуйте щодня вранці випивати по одній ложці на голодний шлунок. Якщо вам це виявиться складним, вживайте його більш класичними методами, наприклад, як заправку для салатів або додавайте в каші.

Instagram: @romeestrijd

Відсутність достатньої кількості вітамінів А, D, Е та групи В безпосередньо викликає випадання волосся. Вітамін А (ретинол і бета-каротин) — один із найголовніших у нашому організмі. У найбільших кількостях він присутній у моркві, цитрусових, шпинаті, зелені. Якщо розглядати продукти тваринного походження, то вітаміну А багато у вершковому маслі, сирі, яйцях і, звичайно ж, у риб`ячому жирі.

 


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали