Для чого вам скраб для тіла, як його обрати та використовувати: великий гід

Підвищення еластичності, запобігання вростання волосся, вирівнювання тону, зменшення слідів постакне та інші бенефіти від використання скрабів

Куди потрібно наносити скраб для тіла? Як правильно використовувати скраб для тіла? Для чого скрабувати тіло та як часто це робити? Як знайти дійсно хороший скраб для тіла? Всі ці питання турбують дівчат, які дотримуються правил якісного догляду та обожнюють влаштовувати SPA просто у себе вдома.

Ексклюзивно для ELLE.UA експертка бренду Tree Hut Анастасія Гаркавенко розповіла, як наносити скраб на тіло, скільки часу тримати його на шкірі та якого ефекту очікувати.

Для чого використовувати скраби? Чому скрабування має бути регулярним ритуалом для тіла?

Скраб — засіб для догляду за шкірою, який варто мати кожній дівчині у beauty-рутині. Цукрові частинки, що містяться в складі засобів, глибоко очищують, ексфоліюють та звільняють від неактивних клітин шкіри. Скраб покращує кровообіг, стимулює регенерацію клітин, що робить шкіру більш здоровою та сяйнистою.

Регулярне використання скрабу допомагає вирішити цілий комплекс завдань:

  1. Підвищення еластичності;
  2. Запобігання вростання волосся;
  3. Вирівнювання тону;
  4. Посилення дії інших доглядових засобів;
  5. Зменшення слідів постакне.

Також скрабування — це чудове доповнення після активного тренування, адже допомагає усунути напругу та набряки, покращує еластичність та пружність шкіри. Поєднання спорту та регулярного використання скрабу забезпечить бажаний ефект підтягнутого та здорового тіла. Бренд Tree Hut пропонує неперевершені скраби, що збагачені натуральними оліями та мають стійкі аромати, які перетворюють звичайний душ у справжній SPA-ритуал.

Які обмеження у використанні скрабів існують?

Існують випадки, коли краще уникнути використання скрабів, адже це може призвести до погіршення стану шкіри та виражених почервонінь.

Наприклад, не рекомендовано наносити скраб при алергіях, сильній сухості та висипах, а також коли шкіра має пошкоджені ділянки з подряпинами чи порізами. Заборонено використовувати скраби після лазерних процедур.

Власницям чутливої, тонкої шкіри слід обережно використовувати та розподіляти засіб по шкірі, адже надто активні, агресивні рухи можуть провокувати подразнення.

Як саме потрібно використовувати скраб, щоб це було максимально дієво?

Тут все дуже просто: обираєте комфортну за відчуттям абразивність скрабу для своєї шкіри та інтенсивними масажними рухами розподіляєте його. Зменшувати інтенсивність тертя потрібно на вразливих ділянках, де шкіра тонша та делікатніша. Такими представниками є зона декольте та шия. Не забувайте про такий лайфхак: контролювати жорсткість скрабу можна завдяки вологості шкіри. Не бажано використовувати скраб з елементами масажування на зовсім суху шкіру. Дуже хороша ідея поєднати скраб Tree hut з силіконовою щіткою від Mon Mou. Зовнішня сторона щітки забезпечує релаксовий масаж, а в поєднанні зі скрабом — це неперевершена процедура, спрямована на підвищення тургору шкіри. Беріть на замітку.

Помірне почервоніння шкіри, це нормальна реакція, але не варто продовжувати масаж зі скрабом більше ніж 3-5 хвилини.

Як часто потрібно використовувати скраб? Що бажано використовувати після скрабування, а що краще обмежити?

Все залежить від рівня чутливості шкіри. Якщо шкіра вразлива, чутлива, схильна до алергічних реакцій, акне та подразнень, то не варто використовувати скраб частіше ніж 1 раз на 2 тижні. Якщо шкіра нормальна і невибаглива, одного разу на тиждень буде достатньо, і тут варто зазначити, що власницям такого типу шкіри не можна забувати про щедре зволоження після скрабування. Олійка, батер, лосьйон, живильний крем мають бути в рутині обов`язково. Якщо ж шкіра жирна, то можна використовувати скраб 2 рази на тиждень, адже таку шкіру потрібно добре очищати та звільняти від зайвого. 

Як обрати свій скраб?

Відчуйте потреби своєї шкіри. Якщо вона потребує допомоги у вигляді заспокійливих, неагресивних засобів, то краще обрати скраби з натуральним вівсом або натуральними абразивами у вигляді мигдалю чи кістки абрикоса. Якщо вашій шкірі потрібне глибоке відновлення, регенерація, підтягнутість, то це про цукрові/ соляні скраби з середньою жорсткістю абразиву. До таких відносяться всі скраби з асортименту Tree Hut та дорожчі аналоги. Просто прислухайтесь до потреб свого тіла.

Зараз багато хто говорить про скраби  Tree hut. Чому вони такі популярні, у чому їх секрет?

Я мала честь запускати цей бренд на території Україні й скажу, що це, без перебільшень, унікальний кейс на українському ринку. Саме українських дівчат і жінок я без жодного сумніву називаю beauty-хакерками: вони відчули імпульс цього бренду, його унікальність та силу. Основними перевагами бренду стали формули засобів, аромати та кольори. Відкриваючи скраб, ти телепортуєшся в іншу реальність і світ відновлення. Помітним та вірусним бренд став через призму поєднання ціни й якості, влучним маркетинговим комунікаціям і представленості в національних масштабах.


Реклама

Популярні матеріали

8 beauty-секретів Коко Шанель


Ensuring digital content authenticity: tips for verifying...


«Резерв+», «Армія+» та Delta: Катерина Черногоренко про...


Читайте також
Популярні матеріали