Чи дійсно шкідливі сульфати в шампунях для волосся?

Все не так однозначно

Більшість із нас звикли вважати деякі інгредієнти у засобах догляду за волоссям абсолютним злом. Однак деякі з них критикують абсолютно незаслужено. Стилістка Artistic Team салону краси Beauty Zone, технологиня бренду Paul Mitchell Ірина Коваль ексклюзивно для ELLE.UA розповідає, чи дійсно шкідливі сульфати для ваших локонів.

Щоб грамотно дбати за волоссям і шкірою голови, важливо знати таку просту істину: сульфати в шампунях — це не погано, а навіть добре. Саме вони створюють піну, яка ефективно прибирає бруд, пил, надлишки себуму та продукти стайлінгу. Насправді без сульфатів шампунь не був би шампунем, а шкіра голови і волосся активно накопичували б забруднення. 

Є такі сульфати, як Sodium Laureth Sulfat, Cocamide MIPA, Sodium Chloride та інші. Самостійно як хімічний продукт вони досить жорсткі та дійсно можуть нашкодити — наприклад, викликати подразнення шкіри. Але не варто їх боятися — важливо перевіряти, які саме компоненти в складі шампуню вказані після цих сульфатів. 

Експерти американського бренду Paul Mitchell кажуть: «Те, що добре для планети, добре для волосся». Кожен засіб багатий на натуральні інгредієнти, які покращують якість волосся, а деякі з них пом’якшують агресивну дію сульфатів. Paul Mitchell навіть розробив спеціальну лінійку, продукти якої складаються із 93% натуральних інгредієнтів та містять м’який очищувальний інгредієнт — Sodium C14-16 Olefin Sulfonat натурального походження. Всі шампуні Paul Mitchell створюють за найвищими стандартами і з 1980 року не тестують на тваринах. Саме тому можна спокійно купувати сульфатні шампуні, але звертаючи увагу на те, що ще поклав у пляшку бренд. І ні, вам зовсім не потрібно вивчати складні хімічні формули та розбиратися в назвах. Насправді у кожного бреду, який вас любить, є технолог, який все вам розповість. 

Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали