Догляд за волоссям у воєнний час: 9 правил

Важливі зміни hair-рутини

Експерти клініки Derm Space Clinic склали список головних правил, які мають змінитись у догляді за волоссям під час війни.

В умовах війни гігієна часто відходить на другий план. Але без підтримання мінімальних гігієнічних потреб наше тіло швидко почне давати збої, чого в жодному разі не потрібно допускати.

Як мити голову швидко і якісно? Які зачіски носити, щоб волосся не забруднювалось? 

 

Instagram: @derm.space.clinic

Промивайте шкіру голови та коренів один раз замість двох.

Економія часу та ресурсів (води). За необхідності можна промивати шкіру голови та прикореневу зону, не намочуючи усю довжину волосся (стосується довгого).

Також надлишок жиру можна видалити за допомогою сухої серветки. Це додатковий метод, який допоможе волоссю жирного типу продовжити період відносної свіжості.

Використовуйте шампунь для свого типу волосся. Кожен тип шкіри голови має свої особливості, які враховуються при виготовленні шампуню. Так, наприклад, шампуні для жирної шкіри мають більший відсоток очищувальних елементів, ніж шампуні для сухої шкіри голови. Мити голову необхідно в міру забруднення. У іншому випадку — за можливістю.

Скоротіть використання масок, кондиціонерів до мінімуму.

 

Instagram: @negin_mirsalehi

Доглядати за шкірою голови та довжиною волосся потрібно. І ми говоримо перш за все про здоров`я, профілактику гострих та хронічних захворювань. Але при обмеженому часі чи ресурсі краще промити прикореневу зону, аніж взагалі не зробити нічого.

Відмовтеся від використання стайлінгових засобів та сухих шампунів.

Усі стайлінгові засоби необхідно змивати в день їхнього нанесення. Невиконання таких правил призводить до появи різних проявів себореї, загострень хронічних захворювань, ламкості волосся по довжині.

Тримаємо руки якомога далі від волосся. Зайвий раз краще не поправляти та не перебирати волосся руками, щоб ще більше не забруднювати його і не заносити інфекцію.

Регулярне розчісування волосся (те саме стосується і бороди). Щоденне розчісування допомагає очищенню волосся та запобігає його заплутуванню.

Стримані зачіски. Довге волосся довше залишиться чистим, якщо його зібрати в пучок або заплести в косу. Але важливо памʼятати, що зачіска повинна бути вільною, не стягувати волосся.

 

 

інфекцію.

Регулярне розчісування волосся. Те саме стосується і бороди. Щоденне розчісування — допомагає очищуванню волосся та запобігає заплутуванню.

Стриманні зачіски. Довге волосся довше залишиться чистим, якщо його зібрати в пучок або заплести в косу. Але важливо памʼятати, що зачіска повинна бути вільною, не стягувати волосся.

 

Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали