Медитація для швидкої релаксації та умиротворення, яка підійде новачкам та гуру

Її також можна робити перед ухваленням важливих рішень

«Як почати медитувати?», «Скільки потрібно медитувати новачкові?» або «Як швидко увійти до стану медитації?» — ці питання все частіше турбують людей, які хочуть позбавитися зростальної тривоги. Особливо складно зберігати спокій у зимовий період, коли погода та погані новини неминуче призводять до хвилювань та депресій.

Медитація на умиротворення допоможе нам прийти до балансу і бути в гармонії з собою. Ексклюзивно для ELLE.UA ведична астрологиня та енергопрактикиня Анна Велика Ведмедиця поділилася своєю авторською медитацією.

Перед тим, як розпочати медитацію, знайдіть спокійне місце, бажано лягти на спину та заспокоїти свої думки. Заплющте очі, глибоко вдихніть і видихніть. Зосередьтеся на вашому диханні. Увімкніть на YouTube звук тибетських чаш і починайте занурюватися всередину себе і в силу звуку.

Уявіть велику небесну веселку, де кожен колір видно дуже чітко і яскраво. Потім уявіть, як кольори веселки поступово спускаються прямою лінією вниз прямо до вашої маківки. Відчуйте, як червоний колір вливається у вашу голову, протікає до вашого живота, рук і спускається до кінчиків ваших ніг.

Потім так само по черзі переходьте на помаранчевий, жовтий, зелений. Кожен колір так само через маківку вливається у вас і розтікається по всьому тілу.

Продовжуйте робити те саме з блакитним, синім і фіолетовим кольорами. Відчуйте, як кожен колір наповнює вас своєю унікальною силою та енергією.

Після цього поверніться до свого дихання, повільно розплющте очі та подякуйте собі за цей досвід. Цю медитацію також можна робити перед ухваленням важливих рішень.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали