Найефективніша медитація від тривожності

Як повернути собі спокій

У нинішній ситуації дуже складно зберігати ясний розум і ментальне здоров`я. Без ефективних духовних практик не обійтися.

«Медитація може бути одним з ефективних інструментів зниження тривожності та збалансування внутрішнього стану», — розповідає ведична астрологиня та енергопрактикиня Анна Велика Ведмедиця.

Як зробити медитацію:

Знайдіть спокійне місце, де вас ніхто не відволікатиме. Сядьте у зручній позі, почніть розслаблятися та заплющити очі. Зосередьтеся на своєму диханні.

Повільно вдихайте через ніс, відчуйте, як повітря наповнює ваші легені, а потім повільно видихайте через рот, відпускаючи всю напругу та тривогу.

Довіртеся своєму подиху і дозвольте йому стати ритмічним та спокійним.

Уявіть, що ви знаходитесь у безпечному та спокійному місці. Це може бути будь-яке місце, яке викликає у вас відчуття комфорту. Наприклад, затишна кімната з дитинства, тихий пляж, озеро, поле з квітами чи інший варіант.

Візуалізуйте у всіх фарбах це місце, відчуйте запахи, звуки, кольори.

Зосередьтеся на ваших відчуттях. Спробуйте визначити, де ви відчуваєте тривогу чи напругу. Можливо, це в області грудей, живота чи голови. Просто визнайте ці відчуття без опору та оцінки.

Потім сфокусуйтеся на диханні. Дозвольте вашому диханню стати вашим центром та фокусом уваги.

Уявіть, що кожна тривожна думка повільно і плавно виходить із вас і несеться з вітром або розчиняється в озері. Не прив`язуйтесь до цих думок, не аналізуйте їх. Просто помічайте та дозволяйте їм піти.

Поверніться думками до відчуття безпеки та спокою у вашому візуалізованому місці. Важливо відчути це місце, відчути його довкола себе та його присутність у вашому тілі. Дозвольте цьому почуттю поширитися по всьому тілу та розуму.

Коли ви будете готові, повільно розплющуйте очі й пару хвилин залишайтеся у повній тиші. Відчуйте спокій. Ця медитація допоможе вам звільнитися від тривожності та посилить ваш стан гармонії.


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали