3 основні принципи ідеального сніданку

Найважливіший прийом їжі

Ідеальний сніданок повинен відповідати вашим харчовим потребам та уподобанням, але в цілому існують три основні принципи, які можуть допомогти вам створити поживний та підбадьорливий прийом їжі.

Баланс поживних речовин

Ідеальний сніданок повинен містити баланс макро- та мікроелементів. Чудово, якщо він містить білки, вуглеводи й жири, а також вітаміни та мінерали. Білки допоможуть вам почуватися ситими та забезпечать енергією на ранок. Вуглеводи нададуть швидку енергію, а натуральні жири допоможуть засвоєнню важливих вітамінів — наприклад, вітаміну D.

Різноманітність продуктів

Використовуйте різноманітні продукти, щоб забезпечити організм різними поживними речовинами. Включайте овочі, фрукти, злаки, молочні продукти або їх альтернативи у меню сніданку. Різноманітність також допомагає швидше відчути насичення, а також забезпечує додаткову дозу ендорфінів — від гедоністичного задоволення від смаку улюбленої їжі.

Помірність у порціях

Пам`ятайте про міру. Не переїдайте, але не залишайтеся голодними. Підбирайте порції так, щоб вони задовольняли апетит, але не перевантажували шлунок. Помірне вживання їжі також допомагає підтримувати нормальний рівень цукру в крові та енергію на тривалий час.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали