3 способи прискорити метаболізм

Прості поради, які змінять вашу фігуру

Чому хтось їсть усе що забажає і при цьому не страждає від зайвих кілограмів, а є люди, які інтенсивно займаються спортом, чітко вираховують кожну калорію, проте їхня вага стоїть на місці, ба більше, впевнено рухається у бік збільшення?

Хочеться підкреслити, що оцінювати лише за показником кілограмів не варто, адже важлива не кількість, а якість тіла. Проте, дійсно, швидкість обмінних процесів — це той чинник, який у кінцевому результаті впливає на те, як ми виглядаємо. Разом з відомим українським дієтологом Наталею Самойленко розглянемо принципи способу життя та правила саме в харчуванні, які допоможуть нормалізувати, а в подальшому прискорити метаболізм.

Режим

Під час складання планів на день обов’язково внесіть пункти «Сніданок — 07.00-08.00», «Обід — 13.00-14.00», «Вечеря — 18.00-19.00», за необхідності «Перекус — 10.00». Крім прийомів їжі не забувайте про рухливість та активність.

Вода

Доставка поживних речовин нашим клітинам, регуляція теплообміну, покращення травлення, виведення продуктів метаболізму — це лише частина користі ліків без рецепта під назвою «вода». Якщо недопиваєте свою норму, сповільнюється робота кишківника, крім того, організм починає компенсувати дефіцит затримкою рідини.

Продукти

Існує група продуктів, які здатні сприятливо впливати на процес обміну речовин.

• По-перше, достатня кількість білка в раціоні.
• По-друге, урізноманітнюйте смак страв за допомогою спецій. Їх безліч, обирайте на свій смак. 
• По-третє, вживайте продукти, багаті на залізо, цинк, селен.

Усі ці мікроелементи необхідні для належної роботи щитоподібної залози, яка безпосередньо впливає на швидкість обміну речовин. Додавайте порцію овочів до кожного основного прийому їжі, вживайте сезонні ягоди та фрукти. Замініть гранолу або пластівці на цільнозернові крупи (гречка, пшоно, коричневий рис, кіноа). 

Створюйте середовище для розвитку корисної мікрофлори в кишківнику, яке впливає на наш психоемоційний стан, а не тільки на травлення.

І пам’ятайте, що емоційний фон — це також ключ до стрункого тіла.

 


Реклама

Популярні матеріали

«Я вірю в ефект наслідування — що більше людей бачать і чують про...


Як у кіно: шукаємо культові образи й локації з улюблених серіалів за...


Зірка «Бріджертонів» Нікола Кохлан стала обличчям нової кампанії...


Читайте також
Популярні матеріали