Попри те що укладка beach waves вже кілька сезонів поспіль не здає позицій у hair-індустрії, солона морська вода, пісок, сухий південний вітер і сонце не такі вже й нешкідливі.
Тому не варто прагнути до ефекту сонячних відблисків на локонах — крім безперечної краси, ультрафіолетове випромінювання сильно пошкоджує структуру волосся. При цьому внаслідок відсутності природного захисту — меланіну особливо небезпечні промені сонця для сивого волосся, що втратило колір.
Як доглядати за волоссям на морі: 8 базових правил
- Усі, хто мріє відростити шевелюру як у Рапунцель, мають полюбити капелюхи та косинки не тільки під час створення красивих фотографій для Instagram. Під час активної інсоляції ці головні убори — абсолютний must.
- Не забувайте наносити на волосся захист від ультрафіолету перед виходом на пляж і оновлювати його щоразу після повного занурення у воду.
- Навіть якщо ви дуже втомилися, мийте голову щодня. Не нехтуйте цим простим правилом, якщо не хочете виявити свої локони дуже жорсткими, сплутаними і пересушеними.
- Під час вибору шампуню робіть ставку на очищувальні та зволожувальні здібності.
- Якщо ви відчайдушний противник щоденного використання шампуню, щоразу після пляжу промивайте волосся проточною водою, щоб змити сіль і забруднення.
- Не забувайте і про відновлювальні маски. Без їхньої допомоги не впорається навіть найкращий зволожувальний шампунь.
- Неодмінно складіть у свою travel-косметичку додатковий догляд для волосся, здатний зволожувати та живити його протягом усього дня. Це може бути флюїд, крем або сироватка — усе що завгодно, щоб запобігти втраті вологи з полотна волосся.
- Раз на тиждень робіть скраб для інтенсивного очищення шкіри голови. Завдяки мікрочастинкам — це можуть бути подрібнені абрикосові кісточки або шкаралупа горіхів — скраби чудово очищають скальп від пилу, піску, морської солі, шкірного себуму, лупи та відмерлих клітин шкіри.