Що подарувати мамі, сестрі та найкращій подрузі на Новий рік — 2023

Ідеальний варіант не за всі гроші світу

Новий рік — найкращий час для того, щоб дарувати найбажаніші подарунки своїм коханим та близьким. Насправді серед безлічі варіантів знайти подарунок, який точно не залишить байдужим, — завдання із зірочкою.

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька знайшла той самий: він точно не залишиться сумувати на дальній поличці. Замовляйте Christmas Secret Beauty Box від бренду української натуральної інноваційної косметики Hillary — бокс краси з гарантованим приємним подарунком усередині. 

Ваші мама, сестра та найкраща подруга будуть у захваті: всередині святкового боксу вони знайдуть косметику, котра за якістю та складом не поступається іноземним аналогам, виготовляється в Україні із сертифікованої сировини, що імпортується з країн ЄС, Японії та США. Ось чому дарувати Christmas Secret Beauty Box — це не лише чудова можливість познайомитися з брендом, а й справжня турбота, яку неодмінно оцінять ваші близькі.

Цей бокс — ідеальний подарунок до новорічних свят. Він точно кращий за будь-який адвент-календар, тому що містить тільки повнорозмірні версії косметичних засобів, а вартість косметики у боксі вдвічі (!) перевищує вартість самого боксу. Крім того, всередині кожного Christmas Secret Beauty Box обов’язково знайдеться гарантований сюрприз: грошові бонуси або подарунки від українських виробників — прикраси, гаджети, аксесуари, товари для затишку та багато іншого.

Виробник випустив два варіанти боксів: Christmas Secret Beauty Box та Premium Christmas Secret Beauty Box. Косметичні засоби у боксах підібрані таким чином, щоб ними могли користуватися клієнти з різними потребами, різним типом шкіри. Серед засобів боксу присутні сироватки, убтани (аюрведичний засіб для очищення обличчя і тіла, який готується виключно з натуральних природних компонентів та підходить для будь-якого типу шкіри), зволожувальні креми, засоби догляду для волосся, beauty-гаджети та багато іншого. Косметика Hillary — це дієві засоби з натуральним складом, понад 300 000 задоволених клієнтів і більш ніж 250 найменувань засобів для догляду за волоссям, обличчям та тілом.Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали