Місце здоров’я та нових сенсів життя: чому варто відвідати термальний курорт «Деренівська Купіль»

Територія, що зцілює та сповнює гостей красою закарпатського мистецтва  

Для відпочинку від повсякденного життя, перезавантаження та відновлення сил годі шукати кращого термального курорту, ніж «Деренівська Купіль».

Ще з XVI століття місце відоме цілющими властивостями кремнієвої води. Сюди приїжджали люди з усієї Європи — зокрема, Габсбурги й князі Ракоці, представники знаті, науковці, купці та митці. Саме тут Ференц Ліст шукав натхнення для створення геніальних творів.

Зараз «Деренівська Купіль» втілює цілісний підхід до життя та здоров’я на фізичному та ментальному рівнях. 

Курорт об’єднує високе мистецтво закарпатських художників, парк скульптур, квітучий дендропарк площею понад 14 гектарів, страви авторської кухні з екопродуктів, шість басейнів, великий центр розваг, комфорт ідеально облаштованих номерів трьох готелів. 

Усе дарує абсолютне відчуття захищеності та спокою. 

Готелі

Курортний комплекс складається з трьох готелів.

Тризірковий апартамент-готель пропонує для розміщення 44 великі апартаменти-квартири. Номери відрізняються за площею і дизайном, але їх об’єднує функціональність і концептуальний стиль. 

Готель «Ірис» містить 130 номерів різних категорій. В інтер’єрі поєднується стиль мінімалізму, естетика лаконічних деталей і стримана елегантність. У холі готелю розміщена постійна виставка картин закарпатських художників. Навколо закладу розкинувся найбільший в Україні ірисарій.

De Luxe готель «Ерделі» — перлина курорту, названа на честь художника Адальберта Ерделі. З панорамних вікон номерів, які мають елегантний дизайн і вишуканий стиль, можна насолоджуватися пейзажами парку. 

Вода в «Деренівській Купелі»

Воду на курорті можна пити в бюветі, проте можна також і занурюватися в неї в термальному басейні.

Завдяки високому вмісту кремнію лікувальна мінеральна вода «Закарпатська-1» має детоксикаційні властивості, сповільнює процеси старіння, сприяє зменшенню рівня холестерину і тригліцеридів, запобігає розвитку атеросклерозу. Низька мінералізація води та наявність у складі магнію і сульфатів позитивно впливають на печінку та сприяють нормалізації моторної функції жовчного міхура.

Водночас термальна вода «Закарпатська-2» має високий вміст кремнієвої та борної кислот. Її можна застосовувати в сучасних методиках антитоксичної терапії при хронічних  інтоксикаціях різного походження, які супроводжують запальні процеси чи тривале медикаментозне лікування. Вода у вигляді термальних ванн допомагає при захворюваннях опорно-рухового апарату, допомагає подолати наслідки переломів суглобів і кісток, захворювання навколо суглобових тканин, реабілітуватися після операцій на суглобах або хребті.

SPA-комплекс «Срібні Терми»

Серцем SPA-комплексу є термальна купіль з теплою кремнієвою водою. У просторі «Срібних Терм» є великий відкритий басейн, доступний у теплі сезони. Тут є римська парна, закарпатська лазня, фінська сауна, бальнеологічні та масажні кімнати, контрастна ванна для ніг, крижаний фонтан, тропічний душ та чудова зона відпочинку з панорамними видами на ботанічний сад.

Оздоровчий SPA-центр «Ірис»

Це місце, де поєднуються традиції та інновації — цілющі термальні води та сучасні wellness-технології. Місія оздоровчого центру — допомогти кожному гостю якнайкраще відновитися. Фахівці проводять комплексне обстеження та підбирають індивідуальні програми оздоровлення. У центрі можна зробити повний чекап здоров`я організму та отримати результати вже наступного дня, а також відвідати процедури для покращення стану шкіри.

Мистецький простір

Скульптури українських митців ідеально інтегровані у простір дендропарку курорту. Візитівкою місця стали, зокрема, «Ранок Всесвіту» Миколи Білика, «Ранок» Богдана Коржа, «Лісова Пісня» Петра Антипа, «Погляд в майбутнє» Володимира Данчула.

Водночас сучасна картинна галерея АртДК містить роботи корифеїв закарпатської школи живопису та полотна молодих талановитих художників. Поряд розташований салон авторських сувенірів з курорту. 

Мистецтво присутнє і поза межами виставкового простору — зокрема, в готелях «Деренівської Купелі». Серед картин представлені геніальні твори Володимира Микити — «феномена закарпатського малярства XX століття». 

Реклама

Популярні матеріали

Пампухи до Різдва: готуємо традиційну українську страву


Новорічний френч: трендовий святковий манікюр


Це база: чорні пуховики, які ніколи не вийдуть з моди


Читайте також
Популярні матеріали