Як TikTok врятував нову романтичну комедію «Люблю тебе ненавидіти»

Кінострічка зібрала понад мільярд переглядів у соцмережі

Фільм «Люблю тебе ненавидіти» зібрав 126,6 мільйона доларів касових зборів у всьому світі — 71,1 мільйона доларів він отримав тільки в межах США та Канади. Про це повідомляє Variety.

Раніше в The Hollywood Reporter пророкували, що, попри посередні відгуки, кінострічка може заробити 85-100 мільйонів доларів у межах США при бюджеті у 25 мільйонів доларів. 

Фільм, створений на основі п’єси Вільяма Шекспіра «Багато галасу з нічого» мав невтішні показники на початку прокату. Кінострічка дебютувала під час різдвяних вихідних і заробила тільки 8 мільйонів доларів. Проте вона стала популярною завдяки відео у TikTok, де користувачі танцювали під одну з пісень, що лунала у фільмі найчастіше, — Unwritten Наташі Бедінгфілд. У результаті «Люблю тебе ненавидіти» став першим різдвяним релізом, який заробив більше за треті вихідні, ніж за перші, — 9,8 мільйона доларів.

@nicolasandemiliano

We listen to this song religously so it made the movie 10x better

Як пише The Hollywood Reporter, TikTok є ідеальним місцем, щоб підвищити інтерес до фільму серед молоді. Компанія Sony, відповідальна за фільм «Люблю тебе ненавидіти», створювала контент — зокрема, відео з головними акторами Сідні Свіні та Ґленом Павеллом. Студія також заохочувала користувачів записувати реакції на телефони, а потім публікувала їхні відео на власних майданчиках. Сідні Свіні також поширювала дописи у своїх соцмережах.

До 16 січня хештег #anyonebutyou перевищив 1,2 мільярда переглядів у TikTok, а хештег #unwritten зібрав понад 289,9 мільйона переглядів.

Нагадаємо, «Люблю тебе ненавидіти» — романтична комедія із Сідні Свіні та Ґленом Павеллом у головних ролях. Вона розповідає про Бена та Бі, які недолюблюють одне одного. Проте наближається день весілля їхніх спільних друзів. Для всіх буде краще, якщо на кілька днів Бі та Бен стануть в очах усіх парою — такий варіант розвитку подій їх влаштовує, попри усю огиду та відразу. Та чи не закохаються вони одне в одного? Прем’єра фільму в Україні відбулася 25 січня. 


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали