SAVE THE DATE: СТАЛА ИЗВЕСТНА ДАТА ПРОВЕДЕНИЯ -...

ВИДЕОУРОК: ПОДТЯГИВАЕМ ЯГОДИЦЫ ПОСЛЕ РОДОВ

ВИДЕОУРОК: ПЛОСКИЙ ЖИВОТ ПОСЛЕ РОДОВ ЗА 10 МИНУТ...

STREET STYLE ТРЕНД: АКСЕССУАРЫ ДЛЯ ВОЛОС В СТИЛЕ...

ЧТО НОСЯТ МОДНЫЕ ДЕВУШКИ В ОСЛО?

На Одеському міжнародному кінофестивалі відбулася прем'єра фільму «Герой мого часу»

Картина відкрила Національний конкурс ОМКФ

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

На Одеському міжнародному кінофестивалі відбулася світова прем'єра фільму «Герой мого часу» – сатиричної комедії Тоні Ноябрьової. Стрічка аншлагом відкрила Національний конкурс фестивалю.

Головний герой фільму Жорік мріє підкорити столицю. Його ваблять дорогі магазини, модні галереї та «європейські цінності», але поки що він живе у світі пивних кіосків, дешевих атракціонів і брудних під'їздів. Нашому герою здається, що дуже скоро він подолає невидиму межу між двома вимірами великого міста контрастів. Але як знайти «соціальний ліфт», якщо навіть ліфт в будинку ніяк не вдається полагодити?

«Для мене, як для киянки, була принциповою позиція – не показувати попсовий парадний Київ. Звичайно можна було зробити всі ці красиві види – Хрещатик, Андріївська церква, Набережна, Софійський собор. Але мені хотілося показати той Київ, який я дуже люблю, і який ніхто не помічає. Мені здається, що в цьому інтелектуальність і самобутність міста. Він дивний, іноді парадоксальний, іноді безглуздий: тут же надувні яйця, тут же Мерседеси, тут же Михайлівський собор. І ось це все разом в одному місці, в одному кадрі, це моє місто. Це мій особистий патріотизм», – підкреслила Тоня Ноябрьова під час прес-конференції. 

Головну роль у фільмі виконав Євген Бушмакін, який раніше зіграв у короткометражному фільмі Тоні Ноябрьової «День незалежності». Для нього роль наївного ідеаліста, який намагається знайти своє місце у динамічному мегаполісі, стала знаковою. Він настільки вжився в образ, що вся знімальна група, не змовляючись, стала називати Євгена Жоріком .

Гостями прем’єри стали – члени знімальної групи фільму, музиканти, продюсери, режисери, письменники, телеведучі та громадські діячі: Пилип Іллєнко, Віра Полозкова, Яніна Соколова, Анна Завальська, Монро, Володимир Філіппов, Анна Паленчук, Олексій Дівєєв-Церковний, Катя Молчанова та інші.

У фільмі також знялися телеведучі Наталка Якимчук та Василіса Фролова, а також головна редакторка ELLE Україна Соня Забуга. Більшість героїв на екрані – непрофесійні актори. Серед них яскравим образом стала героїня Марини Шевченко, учасниці кулінарного телешоу. Тоня Ноябрьова каже, що навіть не розглядала нікого на цю роль після того, як побачила на екрані ТБ Марину.

Сатирична комедія «Герой мого часу» виходить в український прокат 20 вересня.

 

 

Українські моделі в офіційному ролику Одеського міжнародного кінофестивалю 

Ще зручніше: Одеський кінофестиваль запроваджує нову квиткову систему

Киногид: 7 главных фильмов Одесского кинофестиваля

Загрузка...