Ще зручніше: Одеський кінофестиваль запроваджує нову квиткову систему

Вона дозволить спланувати час з максимальною користю

ОМКФ спільно із компанією Iwis Україна розробив нову квиткову систему, що немає аналогів серед фестивалів в Україні. Відтепер не треба стояти у чергах за квитками на сеанси – замовляти квитки стане ще зручніше! У особистому кабінеті на сайті можна відслідковувати наявність місць на кіносеанси та майстер-класи.

Власники абонементів та акредитаційних бейджів можуть заздалегідь замовити квитки на весь період фестивалю. Квитки не треба роздруковувати! Достатньо показати з екрану телефона або планшета придбаний/замовлений квиток перед входом до зали. Власники фестивальних абонементів та акредитацій Кіноринку, Film Industry Office та Press можуть повернути квиток на фільм у особистому кабінеті на сайті. Організаційна команда Одеського кінофестивалю прохає користуватися цією опцією, якщо ваші плани змінилися. Таким чином, завдяки вам на сеанс потраплять інші глядачі, а наступного разу щасливим власником last minute квитка ймовірно зможете стати саме ви. Якщо власник бейджа замовляє квиток, не відвідує подію та не повертає квиток завчасно, фестиваль лишає за собою право обмежити доступ до подальшого замовлення квитків.

Ця система допоможе глядачам оптимально спланувати свій фестивальний розклад - зекономити час та уникнути черг за квитками на аншлагові фільми. 

Цього року Одеський кінофестиваль вирішив підтримати ініціативу фонду “Таблеточки” - 5 грн. з кожного проданого квитка підуть на користь підопічних фонду, які кожної миті борються за своє майбутнє. У кожного з дітей своя історія і своя мрія, допомогти їм - це подарувати шанс на втілення кожної мрії і, можливо, одного дня хтось з цих дітей повернеться на ОМКФ із своїм фільмом.

Ознайомитися детальніше із правилами користування квитковою системою можна тут

 


Реклама

Популярные материалы

Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


Читайте также
Стиль жизни / Блог стиль жизни

Модный гид по подаркам на Новый год 2022

Популярные материалы