Сім’я Гуччі розкритикувала фільм Рідлі Скотта «Дім Гуччі»

І написала лист-звернення

Сім’я Гуччі розкритикувала фільм «Дім Гуччі» за те, що її представників у кінострічці зобразили «невігласами». Свої зауваження до фільму родина зазначила в листі, опублікованому італійським інформаційним агентством ANSA.

«Сім`я залишає за собою право виступати з будь-якою ініціативою, щоб захистити своє ім`я та імідж, а також своїх близьких», — зазначається в листі.

Instagram: @houseofguccimovie

Представники Гуччі додали, що Альдо Гуччі та інших родичів виставили «головорізами, неосвіченими та безтактовними», приписуючи їм таку поведінку, яка ніколи не мала місця в реальному житті.

«Це надзвичайно боляче з людської точки зору та образливо для спадщини, на якій сьогодні побудований бренд», — вважає родина.

Instagram: @houseofguccimovie

Також представники сім’ї прокоментували образ Патриції Реджані. На їхню думку, її «не лише у фільмі, а й у заявах акторів зображують як жертву, що намагається вижити в чоловічій та шовіністичній корпоративній культурі».

«Далі від істини бути не може», — зазначає сім’я Гуччі. 

Instagram: @houseofguccimovie

Поки родина не подає судових позовів проти фільму та його продюсерів.

Нагадаємо, «Дім Гуччі» — це художній фільм Рідлі Скотта. Його основа — вбивство спадкоємця модного дому Мауріціо Гуччі його колишньою дружиною Патрицією Реджані. Кінокартину також прокоментував Том Форд — він зазначив, що має неоднозначні думки щодо висвітлення деяких подій. 


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


З чим носити светр із високим коміром цієї зими


Читайте також
Популярні матеріали