«Мені здалося, що я пережив ураган». Колишній креативний директор Gucci Том Форд прокоментував фільм «Дім Гуччі»

Найбільше йому сподобалася акторська гра Леді Гаги

Колишній креативний директор модного дому Gucci поділився враженнями від перегляду фільму «Дім Гуччі» з Леді Гагою та Адамом Драйвером у головних ролях. Про це він розповів у коментарі Air Mail.

«Коли я вийшов з кінотеатру, мені здалося, що я пережив ураган. Це чи то фарс, чи то захоплива розповідь про жадібність. Я часто голосно сміявся, але чи повинен я був сміятися?» — розповів Том Форд.

Дизайнер зізнався, що його думка може бути необ’єктивною, тому що він обіймав посаду креативного директора з 1994 до 2004 року й особисто знав Мауріціо Гуччі, головного героя фільму. Том Форд також пам’ятає день вбивства власника модного дому. 

Креативний директор похвалив акторську гру Адама Драйвера, але поділився, що йому не сподобалася участь деяких акторів у фільмі. 

«Іноді, коли на екрані з`являлися Аль Пачіно в ролі Альдо Гуччі та Джаред Лето в ролі сина Альдо — Паоло Гуччі, мені починало здаватися, що я дивлюся ток-шоу Saturday Night Live», — додав колишній креативний директор Gucci.

Instagram: @ladygaga

Найбільше Тому Форду сподобалася Леді Гага в ролі Патриції Реджані. Він заявив, що акторка стала справжньою зіркою фільму. 

Креативний директор зазначив, що йому «було дуже сумно протягом кількох днів». Том Форд пояснив, що йому важко насолоджуватися «гумором і акторським складом», тому що він — та людина, яка пережила події в реальному житті.

 • @houseofgucci
  @houseofgucci
 • @houseofgucci
  @houseofgucci
 • @houseofgucci
  @houseofgucci
 • @houseofgucci
  @houseofgucci

Нагадаємо, прем’єра фільму «Дім Гуччі» відбулася 25 листопада. У кінострічці взяли участь Леді Гага, Адам Драйвер, Аль Пачіно, Джаред Лето та інші актори. В основі фільму  — конфлікт сім’ї Гуччі та вбивство Мауріціо Гуччі. 


Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Читайте також
Популярні матеріали