УЗНАЙТЕ, КАКОЙ У ВАС ТИП КОЖИ

ДИАНА ГЛОСТЕР ОБ ИДЕАЛЬНОМ ГАРДЕРОБЕ

ЗАТЯНУТЬ ПОЯСА: ОСВАИВАЕМ ГЛАВНЫЙ ТРЕНД ЭТОГО...

ТОП-35: РЕЙТИНГ КРАЩИХ КОМЕДІЙ 21 СТОЛІТТЯ

ЧЕМ ОТЛИЧАЕТСЯ КАЙАЛ ОТ ПРИВЫЧНОГО КАРАНДАША...

Рух HeForShe в Україні оголосив нових адвокатів: ними стали Роман Вінтонів та Ярослава Кравченко

Вперше рух в Україні представлятимуть чоловік та жінка

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

ООН Жінки в Україні з радістю повідомляє, що новими адвокатами глобального руху солідарності за ґендерну рівність HeForShe стали Роман Вінтонів та Ярослава Кравченко.

Роман Вінтонів та Ярослава Кравченко

Вперше рух в Україні представлятимуть чоловік та жінка, дует телеведучих, які своєю професійною діяльністю просувають принципи рівності та підтримують цінності HeForShe. Статус адвокатів руху передбачає підтримку активностей, участь у заходах, а також поширення ідей HeForShe про рівні права та можливості для всіх.

«Жінки тривалий час були у нерівному становищі порівняно із чоловіками. Зараз ситуація потроху покращується, проте ми ще і досі бачимо, що більшість керівників — це чоловіки, у чоловіків часто вища заробітна плата. Якщо ми маємо зняти ці перепони — я як чоловік готовий це робити, сприяти цьому», — Роман Вінтонів.

Роман Вінтонів

«Сьогодні недостатньо виходити з поодинокими плакатами чи просто писати пости у соцмережах про свої погляди, сьогодні важливо об’єднуватися у рух. HeForShe — це рух людей, які мають цінності, мають громадянську позицію, і готові рішуче її транслювати та діяти. Чим більше людей будуть відкрито говорити «Я з вами!», тим швидшою буде адаптація суспільства», — Ярослава Кравченко. 

Роман Вінтонів та Ярослава Кравченко

У 2018 році після запуску руху HeForShe в Україні першими адвокатами стали співак і лідер гурту Pianoboy Дмитро Шуров та його син Лев, а звання глобального чемпіона HeForShe отримав заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця. 

Фото: Олександра Серафімович

Стиль: Євгенія Скварська

Узнайте, какой у вас тип кожи

Диана Глостер об идеальном гардеробе

«Мой голос и голоса миллионов других людей решают то, каким будет будущее нашей страны!»