Met Gala оголосив дрескод та співголів цьогорічного заходу

Подія відбудеться на початку травня

Цьогорічний Met Gala, який відбудеться 6 травня, оголосив офіційний дрескод червоної доріжки, а також співголів балу. Про це повідомляє CNN.

Тема червоного хідника натхнена однойменним оповіданням британського письменника Дж. Г. Балларда — The Garden of Time. Автор твору тісно пов’язаний з «новою хвилею» науково-фантастичної літератури завдяки своїм антиутопічним історіям.

Жизель Бюндхен

Емілі Ратаковскі

Вітторія Черетті

Дрескод вечора супроводжує виставку «Сплячі красуні: пробудження моди», яка триватиме в Музеї мистецтва Метрополітен з 10 травня до 2 вересня. На ній презентують приблизно 250 речей з великого архіву музею за 400 років — деякі з них надто крихкі, щоб навіть з’являтися на манекенах. 

Співголовами Анни Вінтур обрали Зендею, Дженніфер Лопес, Bad Bunny та Кріса Гемсворта. Почесними головами — креативного директора Loewe та JW Anderson Джонатана Андерсона і генерального директора TikTok Шоу Цзи Чу.  

Дженніфер Лопес

Нагадаємо, торік Met Gala присвятили Карлу Лагерфельду та його впливу на модну індустрію. Ми писали про найкращі зіркові пари та образи на заході. 


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали