Стала відома тема балу Met Gala 2024

Один з наймасштабніших fashion-заходів

Сьогодні, 8 листопада, Інститут костюма Метрополітен-музею оголосив тему балу Met Gala 2024, що, за традицією, відбудеться у перший понеділок травня — 6 числа. Тема заходу — «Сплячі красуні: пробудження моди». Однак вона не має нічого спільного з мультфільмом Disney.

Met Gala 2024

Енн Гетевей в Atelier Versace на Met Gala 2023

«Сплячі красуні» — це цінні предмети з колекції Інституту костюма, які настільки крихкі, що більше не можуть бути одягнені на тіло чи навіть на манекени. З балу Met Gala 2024 почнеться виставка музею, де ці вбрання будуть представлені у спеціальних футлярах в оточенні декору із зображеннями природи.

«Використовуючи світ природи як об’єднуючу візуальну метафору швидкоплинності моди, шоу досліджуватиме циклічні теми відродження та оновлення, вдихаючи нове життя в ці легендарні об’єкти за допомогою творчих і захопливих активних додатків, що передаватимуть запахи, звуки, текстури і рухи речей, які більше не можуть безпосередньо взаємодіяти з тілом», — йдеться у відео, опублікованому в Instagram Інституту костюма Метрополітен-музею.


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали