25 ВАРИАНТОВ ПРИЧЕСОК НА ПОСЛЕДНИЙ ЗВОНОК И...

МІЛА КУНІС ПОКАЗАЛА НОВУ ЗАЧІСКУ НА BILLBOARD...

ОДИН В ОДИН: ПРИНЦЕССА ШАРЛОТТА ПОВТОРИЛА...

ВАШЕ СИЯТЕЛЬСТВО: СОВЕТ ПО УХОДУ ЗА КОЖЕЙ...

ФОТО ДНЯ: ПАПА РИМСЬКИЙ ФРАНЦИСК В ГУЦУЛЬСЬКОМУ...

Кабмін розповів, як працюватимуть безвізовий режим і біометричні паспорти

Умови досить прості, але є нюанси

Вчора на засіданні уряду заступник міністра закордонних справ Вадим Пристайко повідомив, що після введення безвізового режиму з ЄС українцям на кордоні не потрібно буде показувати жодних додаткових документів. Він підкреслив, що безвізовий режим буде діяти для всіх, хто матиме біометричний паспорт:

«Жодних додаткових документів, крім тих, які прикордонник міг запитати у людини, яка мала у паспорті візу, ніхто запитувати не буде».

Крім того, голова Державної міграційної служби Максим Соколюк сказав, що безвіз дозволить здійснювати туристичні та бізнес-поїздки, але не надаватиме особливих прав на роботу або навчання за кордоном.

Соколюк додав, що українці, які вже мають закордонні паспорти старого зразка і діючу шенгенську візу, можуть їздити за кордон до моменту завершення дії візи. Також він оголосив офіційну вартість оформлення біометричного паспорту: за 557 гривень ви отримаєте паспорт через 20 робочих днів, за 810 гривень – через 7.

Також вже є перелік документів, необхідних для оформлення біометричного паспорту: паспорт громадянина України, податковий код – для дорослих, свідоцтво про народження і присутність одного з батьків з відповідними документами – для дітей. Важливо, що діти до 12 років будуть отримувати паспорт нового зразка без відбитків пальців.

Один в один: принцесса Шарлотта повторила детскую выходку принца Гарри

Ваше сиятельство: совет по уходу за кожей накануне свадьбы от косметолога Меган Маркл

Список невесты: 20 лучших комедий о свадьбе

Загрузка...