ВИДЕО ДНЯ: РОБЕРТ ПАТТИНСОН В ТРЕЙЛЕРЕ НОВОГО...

50-ЛЕТНЯЯ НИКОЛЬ КИДМАН ВПЕРВЫЕ СТАНЕТ...

СВЕРШИЛОСЬ: 57-ЛЕТНИЙ ХЬЮ ГРАНТ ВПЕРВЫЕ...

ЗА ЧТО КЭТИ ПЕРРИ РАСКРИТИКОВАЛА СВАДЕБНОЕ...

КЕЙТ ХАДСОН ПРОДЕМОНСТРИРОВАЛА ИДЕАЛЬНУЮ...

Стало відомо, яка з країн голосувала проти українського безвізу

Для багатьох це може стати несподіванкою!

4 апреля 2017

Фото: gettyimages

Цього тижня у Страсбурзі депутати Європарламенту голосуватимуть за скасування візових вимог для українців. Це стане черговим важливим рішенням для України. Втім, за словами політичних експертів, не буде жодних несподіванок – потрібну кількість голосів ми отримаємо. Хоча, не усі країни підтримують український безвіз.

Як відомо, кілька тижнів тому у профільному комітеті Європарламенту вже розглядали українське візове питання. Тоді Київ отримав перемогу: 40 проголосували за, 4 – проти, 1 – утримався. І лише зараз стало відомо, яка з країн не підтримала безвіз. 

Наприкінці минулого тижня на сайті Європарламенту з’явився відповідний проект рішення, а в ньому – дані про голосування на комітеті. У ньому взяли участь представники 22 країн. І як стало відомо, проти українського безвізу проголосувало троє представників Франції та один представник Італії. 

Таким чином, Франція стала єдиною країною, де кількість депутатів-противників «безвізу» стала вищою, аніж кількість прибічників. Чи змінять свою думку представники цієї країни – уже скоро дізнаємося. 
 

Про що говорить мережа: перший день #безвіз

Прикордонники назвали кількість відмов на в’їзд до ЄС

Видео дня: Роберт Паттинсон в трейлере нового (очень смешного) фильма

Загрузка...