Хто переміг на Євробаченні-2024

Результати пісенного конкурсу 

У шведському місті Мальме відбувся фінал Євробачення. Перемогу в пісенному конкурсі здобули співак Nemo (вживають займенник «вони») зі Швейцарії, які виконували пісню The Code. 

Країна вже втретє посідає перше місце на Євробаченні. Цього разу глядачі та журі віддали Швейцарії 591 бал. Під час нагородження Nemo так хвилювалися, що випадково розбили кришталеву статуетку, проте через декілька хвилин їм видали нову. 

Друге місце посів співак Baby Lasagna з Хорватії, який виконував пісню Rim Tim Tagi Dim. Від глядачів та журі він отримав 547 балів. 

На третьому місці — Jerry Heil та alyona alyona, які представляли Україну з піснею Teresa & Maria. Дует отримав 453 бали. 

До п’ятірки лідерів також потрапили представники Франції та Ізраїлю — за них глядачі віддали 445 та 375 балів відповідно. 

Зауважимо, ми писали про те, як створювалися образи Jerry Heil та alyona alyona для виступу на конкурсі. Про процес виготовлення костюмів, їхні сенси та роботу з Таню Муіньо розповіла художниця з костюмів Маргарита Шекель. 


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали