Jerry Heil та Alyona Alyona встановили рекорд на Євробаченні

Гордість країни

Потужним виступом у півфіналі Євробачення-2024, який пройшов у Мальме 7 травня, Jerry Heil та Alyona Alyona не тільки вибороли собі місце у фіналі конкурсу і потрапили в музичні чарти 23 країн світу, а й встановили рекорд в історії пісенного конкурсу. Так, Україна стала єдиною країною, представники якої щороку проходять до гранд-фіналу Євробачення.

Хоча Україна і вважається «молодою учасницею» Євробачення, але з моменту свого дебюту у 2003 році брала участь у конкурсі 19 разів і тричі здобувала перемогу: у 2004 році з піснею «Wild Dances» Руслани, у 2016 році з піснею «1944» Джамали та 2022 року з піснею «Stefania» Kalush Orchestra. Інші представники — Тіна Кароль, Вірка Сердючка, Світлана Лобода, Alyosha, Міка Ньютон, Гайтана, Злата Огнєвіч, Марія Яремчук, Melovin, Ґринджоли, O. Torvald, Go_A, Tvorchi — в різні роки також привозили додому призові місця. Окрім того, Україна ніколи не отримувала нуль балів та жодного разу не пасла задніх у фіналі. Варто зазначити, що двічі ми відмовлялися від участі в Євробаченні, а 2020-го конкурс узагалі було скасовано через пандемію COVID-19.

Цьогоріч, за прогнозами букмекерів, в України знову є всі шанси на високі позиції. Після двох півфіналів дуету Jerry Heil та Alyona Alyona сьогодні прогнозують п’яте місце. До четвірки лідерів попередньо зараховують учасників від Хорватії, Ізраїлю, Швейцарії та Франції.

Фінал Євробачення відбудеться вже 11 травня о 22.00. Представники від України виступлять другими. Таке рішення організатори ухвалили після того, як Jerry Heil та Alyona Alyona під час жеребкування після першого півфіналу витягли картку з написом «Вибір продюсера».

«Ми під номером 2 у фіналі вже завтра. Всі кажуть, що це death spot (смертельна позиція в контексті виступу, адже за закономірністю телевізійних шоу учасники, які виступають пізніше, мають кращу конвертацію голосування). Такий номер нам обрали продюсери шоу. Ну що ж, кому, як не українцям, знати, як це — йти до своєї мети попри все! Об’єднуємося та творимо історію разом!» — прокоментували вибір продюсера артистки.


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали