РОЗЫГРЫШ ПОДАРКОВ ELLE 20 ЛЕТ

АЛЛА БАРАНОВСКАЯ И КСЕНИЯ ПИСКУН О КОЛЛЕКЦИЯХ...

ЛЕСЯ НІКІТЮК РАЗОМ З БРЕНДОМ GLO™ КИДАЄ ВИКЛИК...

СЕКРЕТИ ВІД ГОЛОВНОЇ РЕДАКТОРКИ СОНІ ЗАБУГИ:...

ДОДАЙТЕ БІЛЬШЕ КОРИСНИХ ЗВИЧОК ВІД ШЕФ-КУХАРА...

Фільм української режисерки Каті Царик номінований на Міжнародну кінопремію за кращу режисуру

Вітаємо!

Фото: Фото Катя Кондратьева

Рейтинг статьи / 0
3 5 6

Дебютний короткометражний фільм режисерки Каті Царик увійшов до шорт-листа претендентів на премію Міжнародного кінофестивалю ARFF Amsterdam в номінації «Краща режисерська робота». ARFF Around Films International Film Festival — щорічна незалежна кінопремія, яка проходить в 4 містах Європи: Берліні, Барселоні, Парижі та Амстердамі. Протягом року міжнародне професійне журі оцінює та вибирає кращі повнометражні, короткометражні, документальні, рекламні, анімаційні фільми. Ігровий фільм режисерки та кліпмейкерки Каті Царик про самотність у відносинах став єдиним українським фільмом, що потрапив до шорт-листа кінопремії. Прокинувшись одного ранку, молода жінка відчуває глибоку самотність, яку можуть зруйнувати тільки обійми її коханого чоловіка. Не отримавши їх, вона тікає на один день з дому. Відчуваючи гостру потребу бути захищеною, вона носиться столицею, не маючи сил вгамувати свій душевний біль, який на рівні зі справжніми життєвими проблемами виглядає як марення.

«Кожен з нас має потребу в підтримці, увазі, турботі, в тому, щоби бути почутим, і в почутті захищеності, яке може дати одна проста дія — обійми близької людини. Нам всім потрібні обійми. Ось про це цей фільм », — говорить Катя. Фільм «Обійми мене», в якому Катя Царик виступила як режисерка і сценаристка, був знятий у 2020 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України. Головну жіночу роль виконала актриса театру і кіно Вікторія Карпінська, а головна чоловіча роль дісталася акторові Олегу Завгородньому. Зйомки фільму тривали 4 дні, а одна з ключових сцен фільму була знята в київському метро.

Уперше фільм Каті Царик «Обійми мене» був показаний в рамках кінофестивалю «Молодість», що пройшов у Києві в червні 2021 року. За словами режисерки, на широкий екран короткометражна стрічка про самотність вийде взимку 2022 року. Церемонія вручення премії ARFF Amsterdam відбудеться 24 вересня 2021 року в Амстердамі.

Реклама

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В СЕНТЯБРЕ 2021-ГО

Секрети від головної редакторки Соні Забуги: відеомейкінг у твоєму смартфоні

Додайте більше корисних звичок від шеф-кухара Андрія ЯнгШефа, і ви помітите, як зміниться ваше життя

Как украинская мода за 20 лет стала частью мировой fashion-системы

Ничего лишнего: Анджелина Джоли в элегантном наряде прибыла в Вашингтон

5 стильних образів для Bacardi Dancefloor: у чому танцювати під діджей-сет французького електронного дуету The Blaze