Galaxy Watch4 і Galaxy Watch4 Classic — новий погляд на смартгодинники

Функції, що зроблять ваше життя комфортнішим

Компанія Samsung Electronics представляє Galaxy Watch4 та Galaxy Watch4 Classic, що знаменують початок наступної епохи інновацій у сфері смартгодинників. Це перші смартгодинники на основі нової платформи Wear OS™ від Samsung, розробленої спільно з Google™, та One UI Watch — найбільш інтуїтивного інтерфейсу Samsung. Серія Galaxy Watch4 має апаратне забезпечення із вдосконаленою продуктивністю та створює більш цілісний користувацький досвід, ніж будь-коли раніше. Ці девайси було повністю перероблено, щоб забезпечити людей найкращими інструментами для контролю над самопочуттям.

«Щойно користувачі відкрили для себе зручність і переваги носимих пристроїв, ми побачили неймовірне зростання популярності серії Galaxy Watch. Ми розуміємо, що кожен ставить перед собою різні цілі стосовно продуктивності або ж підтримки чудової фізичної форми, тому розробили цілісний комплекс функцій для моніторингу здоров’я та самопочуття, щоб надати людям глибше й корисніше розуміння стану їхнього організму», — зазначив директор Те Мун Ро, президент і керівник підрозділу мобільних комунікацій Samsung Electronics.

Найбільш досконалий комплекс функцій для моніторингу здоров’я та самопочуття

Galaxy Watch4 оснащено інноваційним датчиком Samsung BioActive, чия менша й компактніша форма не стоїть на заваді ретельному вимірюванню. Цей новий прилад 3-в-1 працює лише на одному чипі й забезпечує точне функціонування трьох важливих для здоров’я інструментів: оптичного датчика серцевого ритму, електрокардіограми (ЕКГ) та біоімпедансного аналізу (БІА). Так користувачі зможуть моніторити свій кров’яний тиск, виявляти порушення серцевого ритму, вимірювати рівень кисню в крові та — що стане доступним уперше — обчислювати склад тіла. Наш цілковито новий інструмент аналізу складу тіла надасть користувачам глибше розуміння загального стану свого здоров’я та організму завдяки таким основним показникам, як маса скелетних м’язів, рівень основного обміну речовин, відсоток води й жиру в тілі. Відтепер ви матимете легкий доступ до цієї інформації просто на своєму зап’ясті. Приблизно за 15 секунд датчик годинника зафіксує 2400 точок даних.

Ці смартгодинники пропонують цілий спектр оздоровчих функцій із відстеження щоденної активності й підтримання мотивації, щоб досягати якнайкращих результатів. Користувачі мають вибір із низки керованих тренувань, можливість організувати «Групові змагання» з друзями й родиною чи під’єднати Galaxy Watch4 до сумісного смарттелевізора Samsung, щоб легше відстежувати підрахунок калорій і показники серцевого ритму, які виводитимуться на великий екран. А після інтенсивного тренування потрібно добре відпочити, тож серія Galaxy Watch4 надає комплексну інформацію щодо режиму сну, більш деталізовану, ніж коли небудь раніше. Ви зможете не тільки визначати хропіння, але й вимірювати рівень кисню в крові під час сну. Разом із покращеними показниками сну (Sleep Scores) Galaxy Watch4 допоможе організувати повноцінний відпочинок.

One UI Watch та Wear OS від Samsung — найкращий мобільний досвід

Простота, легкість і ефективність — ось характерні риси платформи смартгодинників Galaxy. А з цілковито новими One UI Watch та Wear OS від Samsung досвід взаємодії зі смартгодинниками Galaxy став ще більш цілісним. Завдяки інтерфейсу One UI Watch у разі встановлення сумісних додатків на телефоні вони автоматично завантажаться і на годинник, а також миттєво синхронізуються важливі налаштування, як-от заблоковані абоненти й режим тиші під час певних годин. Функція Auto Switch забезпечить перемикання навушників Galaxy Buds між телефоном і годинником залежно від використання. Ви також зможете легко керувати своїм мобільним досвідом за допомогою Bixby, безеля чи жестів (Gesture Controls). Двічі порухайте передпліччям вгору і вниз, щоб відповісти на дзвінок, а два кругові рухи зап’ястям відхилять дзвінок чи вимкнуть сповіщення й будильник.

Серія Galaxy Watch4 представляє перше покоління девайсів на основі Wear OS від Samsung – нової платформи, що вдосконалює кожен аспект користування смартгодинниками. Ця передова платформа, розроблена у співпраці Samsung і Google, дає доступ до розширеної екосистеми просто із зап’ястя – до популярних додатків Google на кшталт Google Maps та улюблених сервісів Galaxy, як-от SmartThings і Bixby. Вона також підтримує такі сторонні додатки, як Adidas Running, Calm, Strava та Spotify, доступні в Google Play. Разом із вдосконаленим апаратним забезпеченням та ще інтуїтивнішим інтерфейсом ви зможете користуватися своїм Galaxy Watch4 легко й зручно. Наприклад, покращений вбудований компас працює в парі з Google Maps, щоб ви могли сміливо відкривати для себе нові маршрути під час прогулянок.

Потужна продуктивність на вашому зап’ясті

Ці нові надзвичайні можливості підкріплено суттєвим оновленням апаратного забезпечення, зокрема вдосконаленим процесором, чіткішими дисплеями та збільшеною пам’яттю. Серія Galaxy Watch4 першою серед годинників Galaxy може похвалитися 5-нм процесором. Порівнюючи з попереднім поколінням, центральний процесор швидший на 20%, графічний — удесятеро, а оперативну пам’ять збільшено на 50%. Це значить, що скролити екран Galaxy Watch4 і виконувати за його допомогою кілька справ водночас стало легше й плавніше. Роздільну здатність дисплея було збільшено до 450 х 450 пікселів, тому він демонструє чіткіше й виразніше зображення. А приголомшливі 16 ГБ пам’яті забезпечать достатньо місця для улюблених додатків, музики й фото, захищених платформою Samsung Knox.

Завдяки лідерству Samsung у технології eSIM користувачі зможуть насолоджуватися свободою і не брати всюди із собою телефон, знаючи, що він автоматично синхронізуються зі смартгодинником. Ще один важливий аспект для смартгодинників — витривала батарея. 40 годин автономної роботи – цілком вистачить, щоб протриматися на одному заряді під час туристичної вилазки з ночівлею на свіжому повітрі, навіть якщо взяти до уваги швидший процесор, чіткіший дисплей, збільшену пам’ять та складніші функції для моніторингу здоров’я. А в разі необхідності 30 хвилин зарядки подарують ще 10 годин роботи.

Ціна й доступність

Обидва годинники мають витончену знакову форму із тоншим корпусом, ніж у попередніх поколіннях. Різноманітні ремінці й кастомні  циферблати допоможуть налаштувати годинник відповідно до вашого особистого стилю.

Попереднє замовлення Galaxy Watch4 та Galaxy Watch4 Classic стартує 11 серпня. Зробивши передзамовлення з 11 серпня до 21 вересня, покупці зможуть отримати бездротовий зарядний пристрій Samsung.

Galaxy Watch4 — сучасний і мінімалістичний варіант для універсального повсякденного використання розміром 40 мм і 44 мм. Вартість починається із 6999 грн за Bluetooth-моделі та 8499 грн – за моделі LTE. На момент запуску 40-мм годинник пропонуватиметься в таких кольорах, як чорний, срібний і рожеве золото, а 44-мм — чорний, срібний і елегантний зелений.

Galaxy Watch4 Classic із преміальним дизайном і улюбленим серед користувачів безелем буде коштувати 9999 грн за Bluetooth-моделі та 12499 грн — за моделі LTE. Пропонуватиметься в розмірах 42 мм та 46 мм у чорному й срібному кольорах.

Дізнатися більше про Galaxy Watch4 та Galaxy Watch4 Classic можна за посиланням.

 


Реклама

Популярные материалы

Меган Фокс и Кортни Кардашьян вместе снялись для бельевого бренда...


Бред Пітт подав до суду на Анджеліну Джолі та звинуватив її у змові...


Меган Маркл и принц Гарри планируют вернуться в Великобританию...


Читайте также
Популярные материалы