ДЛЯ ТЕХ, КТО ЛЮБИТ ЭСТЕТИКУ И СВОБОДУ

ЧТО ТАКОЕ DIGITAL-ОДЕЖДА И В ЧЕМ ЕЕ ФЕНОМЕН?...

BEAUTY-ЭВОЛЮЦИЯ БРИТНИ СПИРС В 40 ФОТОГРАФИЯХ...

ІНШІ ЛЮДИ: 7 ЗІРОК, ЯКІ ЗНАЧНО ЗМІНИЛИСЯ ЗА...

ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ: ПЕРЕМОЖЦЯМИ «ТАНЦІВ З...

Креативна реклама телевізорів Samsung здобула приз глядацьких симпатій конкурсу молодих режисерів YO!DA

Це перемога

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Компанія Samsung Electronics підтримує молодь у багатьох її починаннях, тож нещодавно стала одним із головних партнерів першого в Україні конкурсу молодих режисерів YO!DA. Знята в рамках конкурсу реклама лайфстайл-телевізорів Samsung The Serif спершу принесла режисерці Анастасії Совяк-Круковській друге місце і 1000 доларів, а згодом ще й здобула приз глядацьких симпатій шляхом відкритого онлайн-голосування, завоювавши в такий спосіб серця і журі, і користувачів.

Голосування, в якому взяло участь майже 7000 осіб, організувало MBR (Media Business Reports) — інформаційно-аналітичне видання про медіабізнес та аудіовізуальну індустрію. Воно запропонувало своїм читачам обрати найкреативнішу рекламу з тих, що були представлені на конкурсі, і режисерка Анастасія Совяк-Круковська ще раз підтвердила свою професійність: її ролик зібрав найбільше голосів.

«І зйомка, і підготовка пройшли прекрасно. У мене була божественна досвідчена команда, і ми реалізували все, що хотіли від самого початку. Навіть коли посеред знімального дня пішов дощ — це не стало нам на заваді. Я дуже пишаюся насамперед своїми акторами, які швидко орієнтувалися в будь-якій сцені й зробили все ювелірно», — ділиться досвідом роботи із Samsung режисерка Анастасія Совяк-Круковська.

Телевізор The Serif є яскравим представником лайфстайл-лінійки Samsung, і в цьому плані співпраця з Анастасією виявилася надзвичайно плідною та корисною для обох сторін. У рекламі режисерка зосередилася на ідеях стилю й самовираження, креативно й влучно продемонструвавши чудове поєднання креативності та гарного смаку. А перша робота в портфоліо, що відразу ж здобула стільки відзнак, — досить вдалий початок режисерської кар’єри.

Для тех, кто любит эстетику и свободу

5 ИДЕЙ, КАК ВОССОЗДАТЬ ИНТЕРЬЕР ИЗ ЛЮБИМОГО ФИЛЬМА

У ритмі життя: Monatik Corporation представляє новий преміальний смартфон Samsung Galaxy S20 FE

Названы имена победителей Cosmopolitan Awards 2020

Eco-новини: фонд Yves Rocher висадив 100 мільйонів дерев у світі

Запеченные яблоки с имбирным пряником и орехами: простой рецепт