Як TikTok вплинув на успіх «Дюни» ― найкасовішого фільму 2024 року

Кінострічка із Зендеєю та Тімоті Шаламе в головних ролях

Фільм «Дюна. Частина друга» зібрав в американському прокаті понад 240 мільйонів доларів за чотири тижні після прем’єри. Такий успіх кінострічки стався і завдяки TikTok. Про це повідомляє Variety. 

Дослідження Vievo Media каже, що фільм створив 117 публікацій у TikTok упродовж року до прем’єри. Кампейн першої частини кінострічки охопив трохи менше постів ― 107. Однак роль відіграв саме тип контенту ― серед відео переважали місця знімань «Дюни» та моменти з червоних доріжок.

Як зазначає Variey, авдиторія у TikTok звертає увагу на залучення творців. Повідомлення від акторів «Дюни» склали 24% відсотки всього контенту. Зокрема, трейлер другої частини кінострічки зібрав понад 76 мільйонів переглядів, коли містив вступну частину Зендеї та Тімоті Шаламе. Проте таке ж відео без фрагмента з голлівудськими зірками зібрало тільки 7 мільйонів переглядів. Також контент, де актори відповідали на коментарі шанувальників, склав понад 52,5 мільйона переглядів за 13 публікацій. 

@dunemovie "I`m the bassline here and Feyd-Rautha is the riff." Timothée Chalamet and Austin Butler discuss their characters in #DuneMovie. Only in theaters March 1. Get tickets now. Link in bio. #DuneBTS ♬ original sound - DuneMovie

Рішення віддати перевагу виходам зірок на червоній доріжці також позитивно вплинуло на глядачів. 

«Поки охоплення жіночої аудиторії потребує помітних зусиль для науково-фантастичних фільмів, залучення “Дюни” до світу моди збільшило касові збори на 2 мільйони доларів згідно з даними компанії з маркетингових досліджень FanBox», ― пише Variety.

Також видання підкреслює, що основна авдиторія фільму зросла на 67,5% ― з 2,6 мільйона до 8 мільйонів людей, ― хоч це і не пов’язано безпосередньо з платформою TikTok. 

Нагадаємо, «Дюна: Частина друга» — сиквел американського науково-фантастичного фільму «Дюна» режисера Дені Вільньова. Головні ролі в кінострічці зіграли Зендея, Тімоті Шаламе, Флоренс П’ю, Ребека Фергюсон та Остін Батлер. 

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали