Образ дня: Зендея у срібному обладунку Mugler 1995 на прем’єрі «Дюна-2» у Лондоні

Ефектні луки зірок майбутнього фільму

Світовий тур фільму «Дюна-2» продовжується! Зовсім нещодавно ми спостерігали за захопливими образами акторів на червоних доріжках у Мексиці, де особливо запам’ятали Зендею в кастомному костюмі Bottega Veneta. А тепер зірки прибули до Лондону для прем’єрного показу стрічки й, звісно ж, укотре захопили увагу публіки незвичними луками.

Цього разу ми знов прикипіли поглядами до Зендеї, яка зіграла головну роль у «Дюна-2». Для нового виходу знаменитості її стиліст Лоу Роуч обрав справжній срібний обладунок із кутюрної колекції Mugler FW 1995/96. Цей футуристичний костюм складався із боді з вирізами, що перетікало в такі ж металеві чоботи та довгі рукавички. Сам Роуч згодом підтвердив, що це справді той самий оригінальний костюм, який ми побачили на показі Mugler. Довершити образ акторки стиліст вирішив намистом із діамантами та сапфірами від Bulgari. 

Mugler Couture FW 1995/96

Згодом Зендея перевдягнулася у свій другий образ і продемонструвала вже мінімалістичну обтислу максісукню з асиметричними лямками. 

Інші зірки одягнули більш стримане, але не менш ефектне вбрання. Тімоті Шаламе обрав лук від Haider Ackermann, Флоренс П’ю зупинилася на сяйливій коричневій сукні Valentino, а Леа Сейду постала у вбранні від Louis Vuitton. Також на заході підтвердилася участь у фільмі Ані Тейлор-Джой, яка зіграє сестру Пола. Для прем’єрного показу в Лондоні акторка зробила вибір на користь total white образу з вуаллю від Dior.

На великих екранах в Україні стрічка з’явиться вже 29 лютого. 


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали