Як виявляється патріотизм кожного знака зодіаку

Сильні сторони, які потрібно використати на благо України

Ексклюзивно для ELLE.UA до Дня Незалежності України ведична астрологиня та енергопрактикиня Анна Велика Ведмедиця розповіла про те, як проявляється патріотизм у всіх знаків зодіаку.

Овен

Овни відчувають гордість за досягнення країни, чи то військові, наукові, культурні чи спортивні досягнення. Представники цього знаку схильні брати активну участь у громадській та політичній діяльності країни. Їхня сміливість та рішучість захищає інтереси держави та честь України.

Тельці

Тельці завжди будуть у позитивному ключі говорити про свою країну. Вони підтримуватимуть економіку країни, купуючи місцеві продукти та вироби. Моральні цінності, такі як сімейні традиції, чесність та повага до старших, для Тельців відіграють важливу роль.

Близнюки

Близнюки вміють добре доносити інформацію до публічного простору. Через соціальні мережі, блоги, публічні виступи часто розповсюджують новинну та культурну інформацію про країну. Близнюки часто зацікавлені у розвитку своєї країни на міжнародному рівні, тому взаємодіють з іноземними компаніями та інвесторами.

Рак

Раки дуже прив`язані до своєї країни, батьківщини та коріння. Саме вони часто передають сімейні традиції через покоління. Беруть активну участь у громадській, соціальній та благодійній діяльності, спрямованій на покращення життя в Україні.

Лев

Леви часто виявляють свій патріотизм через використання національних символів, носіння патріотичних прикрас. Леви часто прагнуть досягнення спортивних висот для своєї країни та виходу на світовий рівень. Сьогодні армія для них є невіддільною частиною життя. Часто займають провідні позиції у суспільстві, тим самим представляючи інтереси своєї країни.

Діва

Діви часто підтримують культурні спільноти країни, люблять відвідувати концерти, виставки місцевих митців. Інвестують багато в освітні та наукові ініціативи. Волонтерські проєкти, в яких Діви беруть активну участь, часто пов’язані із захистом довкілля.

Терези

Терези борються за рівноправність, свободу і справедливість. Можуть підтримувати артпроєкти та представляти їх на міжнародній арені. Часто не оголошують публічно про свої благодійні ініціативи.

Скорпіон

Скорпіони беруть активну участь у наукових дослідженнях. Завдяки аналітичному складу розуму вміють докопуватися до справжньої причини явищ. Часто підтримують малий бізнес та підприємства, діяльність яких спрямована на добробут країни.

Стрілець

Стрільці віддають перевагу взаємодії у міжнародному та міжрегіональних культурних обмінах. Також сприяють розвитку внутрішнього туризму в Україні, привертаючи увагу до краси та пам`яток батьківщини.

Козоріг

Козороги зацікавлені в економічному розвитку країни. Відповідально підходять до громадських питань та допомоги нужденним, підтримують локальний бізнес.

Водолій

Водолії підтримують ініціативи щодо охорони навколишнього середовища. Беруть активну участь у проєктах, що сприяють розвитку науки та інновацій.

Риби

Риби виявляють свій патріотизм через підтримку міжнародного співробітництва, участь у благодійних заходах та допомогу соціально вразливим групам.


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Наука, наукині й ШІ в Україні


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали