Шон Пенн знявся у новелі «Орел» українського режисера Мирослава Слабошпицького, що увійде у кіноальманах «Війна очима тварин»

Важлива співпраця

Як повідомляє Deadline, оскароносний актор Шон Пенн знявся у фінальній новелі українського кіноальманаху «Війна очима тварин», головними героями якого стали тварини, що потерпають від екоциду внаслідок війни Росії проти України.

Шон Пенн зіграв головну роль у фінальній новелі кіноальманаху під назвою «Орел», автором сценарію і режисером якої виступив Мирослав Слабошпицький (фільм «Плем‘я», 2014). Події історії розгортаються на початку повномасштабного вторгнення у Чорнобильському заповіднику, куди юний звукооператор відправився на замовлення закордонного продюсера для запису голосів рідкісних птахів.

Зйомки відбувались у легендарній студії Evergreen (Лос-Анджелес, США), де за 40 років її існування звучали голоси Френка Сінатри та Майкла Джексона, Пола Макартні та Джастіна Тімберлейка, а також героїв серіалів «Друзі» і «Сімпсони». Тепер тут знімали й українське кіно.

«Це   був   дуже   бентежний   момент   для   мене   —  працювати   зі   справжньою   легендою   світового кінематографа, одним з кращих акторів сучасності, — зазначив Мирослав Слабошпицький. — І  я  був  абсолютно  вражений  його  професіоналізмом  і  відданістю.  Зустріч  з  таким  актором  на знімальному майданчику — це абсолютне щастя для режисера і справжнє свято чистої творчості».

Другий етап зйомок новели, які заплановані на січень-лютий 2024 року, проходитиме вже в Україні на території одного з українських заповідників, який постраждав від російських ракетних обстрілів.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали