«Війна очима тварин» — кіноальманах, який вразить усіх

11 кіноновел про війну, в основі яких реальні історії

Кінокомпанія Sota Cinema Group розпочала зйомки художнього кіноальманаху «ВІЙНА ОЧИМА ТВАРИН», який сфокусує увагу світової спільноти на драматичних подіях в Україні та розповість пронизливі історії людей і тварин в умовах війни. Кращі вітчизняні та світові митці знімуть 11 кіноновел про війну в Україні, в основі яких лежать реальні історії, з подальшим фестивальним туром та дистрибуцією в Європі та світі.

«Сьогодні вкрай потрібні нові креативні проєкти й перемоги на всіх фронтах, щоб увесь світ, який відкриває для себе українців як сильну націю, усвідомив, що ми боронимо спільні цінності, а захист слабких — це справа сильних! Майже всі наші історії основані на реальних фактах, і я переконаний, що цей кіноальманах стане потужною зброєю нашої культурної дипломатії. Зйомки перших двох новел щойно закінчено, третя історія буде зафільмована в кінці грудня 2022 року. Їхніми головними героями стали хижак, рогата худоба і кріль. На етапі препродакшену ще п’ять сюжетів, зйомки яких відбуватимуться як в Україні, так і за її межами», — розповідає про створення фільму  автор ідеї та продюсер кіноальманаху Олег Кохан.

Уже 24 лютого 2023 року, у річницю початку повномасштабного вторгнення, трейлер та перші три новели кіноальманаху «Війна очима тварин» будуть презентовані світовій кіноспільноті на одному з найавторитетніших кінофорумів світу — Берлінському МКФ. Українська прем’єра запланована на другу половину 2023 року.

Згодом, за задумом ініціаторів, усі сюжети, які увійдуть до кіноальманаху, а також інші цікаві історії перетворяться на аудіосеріал та аудіокнигу.

Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали